2733
2739
عنوان

شوهرمو سر سیگار از خونه بیرون کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 93 پست
خوب براش نخ تعیین کن مثلا روزی ۳ تا از این که بره دزدکی بکشه بهتره که اونوقت کارای دیگه هم یاد میگیر ...

خب همین سیگارم قایمکی میکشه دیگه واااای خدا کاش راهی بود کلا نکشه

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
با حرف با دعوا درست نمیشه الان اشتباه کردی بیرونش کردی میره هزارتا میکشه بدتر

اصلا مهم نیست دیگه گفت کجا برم گفتم یجا که فقط نبینمت برو دو تا پاکت بکش برو باغ رفیقت با هم بکشین فقط دیگه خونه نیا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادت کرده به این راحتی ها هم که فکر میکنی که نیست ترکش  باید یا باهاش کنار بیای یا خودش تصمیم ...

یه شبه چیه عزیزم میگم ۵ ساله  امروز بهش میگم بخدا بذار کمکت کنم کم کم ترک کنی میگه ولش کن بحثو کش نده بعدم من اصلا از چند نخو ایناش خبر ندارم فقط میدونم هر روز بوی سیگار میده

2728
اشتباه کردی خانوم خونه خیلی تند رفتی خیلی

بخدا حقش بود الان ۵ ساله همه جور بهش گفتم هر جور که فکرشو بکنی حد اقل هر ماه سر این موضوع بحث داشتیم الانم راهش نمیدم تا یه تصمیم قطعی نگیره خسته شدم شبیه معتادا شده تمام دندوناش ریخته شرمنده اینو میگم ولی دیگه اصلا از رابطه باهاش لذت نمیبرم خب منم ادمم

بخدا حقش بود الان ۵ ساله همه جور بهش گفتم هر جور که فکرشو بکنی حد اقل هر ماه سر این موضوع بحث داشتیم ...

اره میدونم چی میگی گلم شما هم حق داری ولی بکششونش خونه و یه راه حل خوب و جدی بزار جلوش حیف نیست تو این گرونی کلی باید هزینه دندون و ریه اش کنه خیلی اسیب میزنه 

تیکر تولدپسرم

من سیگاریم شوهرم ولی نمیکشه خیلیم مخالفه،شوهر منم قسمم میده اگه منو دوس داری نکش ببین من عاشق شوهرمم ولی نمیشه خیلی سخته ترکش من خودم تحصیلاتم تو حوزه سلامته هربار سیگار میکشم میدونم الان این نیکوتین تو مغزم قراره چه کاریو انجام بده از همه ضرراش آگاهم ولی باز نمیشه ترکش کرد 

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
خب چیکارش کنم لعنتیو بهش میگم بخدا اصلا ازت توقعی ندارم همه چیمون خوبه اگه بخاطر مشکلات اقتصادیه هر ...

تروخدا بهش گیر نده 

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐
2738
بهتر بذار بکشه به خودش اسیب میرسه به شما که اسیبی نمیرسه ولش کن بابا

خب من برام مهمه که داره از ریختو قیافه میوفته هزار تا ارزو دارم 

اره میدونم چی میگی گلم شما هم حق داری ولی بکششونش خونه و یه راه حل خوب و جدی بزار جلوش حیف نیست تو ا ...

خب چه راهی شما بگو تا بهش بگم

کار اون قطعا غلطه ولی راه ترکش خرد کردن غرورش نیست با استرسی که بهش دادی بیشتر میره سمتش

خب شما بگید چیکار کنمهر راهیو رفتم بمبست بود

2706