2733
2734
عنوان

شوهرمو سر سیگار از خونه بیرون کردم

853 بازدید | 93 پست

صبح جمعه پاشده از خونه رفته بیرون سیگار کشیده اومده خونه

من روزی که فهمیدم سیگار میکشه تا الان هزار جور قسمش دادم که دیگه نکشه حتی گفتم بگو منو کفن کنن دیگه نمیکشی باز کشید دست رو قران گذاشت باز کشید ۵ ساله داریم سر این حرف با هم میجنگیم

من قبل ازدواج بهش گفتم از سیگاریا متنفرم دست خودم نیست بخدا از بوش حالت تهوع میگیرم

اینا به کنار از ۳۲ تا دندون که باید تو دهن باشه کلا ۲۰ تاش براش مونده اونا هم ۱۰ تاش خرابه از ریختو قیافه داره میوفته تازه ۲۹ سالشه 

منم بهش گفتم یا بگو به جون بچم دیگه نمیکشم یا برو گفت قسم نمیخورم گفتم پس برو همین حالا

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیکار کنم بخدا درمونده شدم نمیتونم بیخیال باشم یه دندون سالم نداره پولم نداره درست کنه تازه سیگارم میکشه

2738
تا خودشون نخوان ك نميشه تركشون بدي

خب پس چیکار کنم بهش میگم قربونت برم بگو من چیکار کنم دیگه نکشی هرررر کاری بگی میکنم ولی کو گوش بدهکار

عزیزم چند ساله میکشه؟

تا الان ترک نکرده دیگه براش سخته

سعی کن زندگی رو جوری براش پر از آسایش کنی که برای آرامشش سمت سیگار نره

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐

بنده خدا اعتیاد پیدا کرده

باید کمک ش کنید ک ترک کنه  و بذاره کنار

ولی قبلش باید خودشون  ب نتیجه برسن ک چقدر دارن آسیب می بینن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706