2733
2734
عنوان

شوهرم قهر میکنه😣😣ب راهنماییتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 112 پست
عزیزم چرا اینقد گندش میکنی؟از نظر من مردا همشون مثه همن..مرد رو باید تربیتش کرد..دو دفعه نازشو کشیدی ...

خب من چیکار کنم در مورد این رفتار الانش چ‌چیزی بهش بگم تا ادم شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بگو دقیقا چیکار کنم

دقیقا اصلا ازش سراغی نگیر 

اصلااا

هر وقت که برگشت بازم اهمیت نده 

انقد که بیاد سمتت 

وقتی پشیمون شد بگو دفعه بعد تکرار بشه جور دیگه ای برخورد میکنم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728

وقتی خواست قهر کنه بره بهش بگو عزیزم واسم ادای یه پسر بچه دبستانی رو در نیار لطفا

بیا بشینیم با هم منطقی صحبت کنیم و همدیگرو قانع کنیم ...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

شوهرمن اگه ببینه حق با منه اینقد خودشو لوس میکنه وحرفو.عوض میکنه که مجبور میشم بیخیال بشم ولی اگه من یه کاری بکنم اینقد سرم غر میزنه و سرزنشم میکنه و باهام دعوا میکنه قهر میکنه چند روز اوایل خیلی اذیت میشدم وقتی قهر میکرد حتی اگه تقصیر اونم بود من میرفتم اشتی دیگه عادت کرده بود یجورایی منو با قهر کردنش میترسوند ولی الان هرچندروزم طول بکشه اهمیت نمیدم خودش میاد  عذر خواهی میکنه حتی اگه مقصر باشه

عزیزم اصلا ب قهراش واکنش نسون نده زندگی عادیتو ببر جلو با بچه ات خوش بگذرون بزار ببینه تو روحت مستقل ...

اگر با اینکار اونم کلا وابستگی عاطفیشو گرفت چی؟؟

بعضی از مردا جنبه شو ندارن. همه مثل هم نیستن ...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2738
اگر با اینکار اونم کلا وابستگی عاطفیشو گرفت چی؟؟ بعضی از مردا جنبه شو ندارن. همه مثل هم نیستن ...

عزیزم منظورم سردی نیستااااا،مثلا شوهر من قهر میکرد من واکنش نشون نمیدادم ک قهریم متلا میگفتم عزیزم شام چی بپزم?انگار ک خیلی هم خوبیم

دقیقا اصلا ازش سراغی نگیر  اصلااا هر وقت که برگشت بازم اهمیت نده  انقد که بیاد سمتت&nbs ...

خب مثلا چحوریشویادم بده خواهر یکم سیاست  یادم بدید اگه سمتم نیومد چی

خب مثلا چحوریشویادم بده خواهر یکم سیاست  یادم بدید اگه سمتم نیومد چی

میاد 

خودتو سفت بگیر 

بهش محل نده میاد 

اصلا اومد خونه انگار نه انگار حتی داد و بیداد کرد خیلی جدی بگو چیزی میخوای؟ چرا داد میزنی؟ اگه کاری داری بگو اگه نه آرامش منو بهم نریز

انقدددد جدی و سخت باش که دست از این اداها برداره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
میاد  خودتو سفت بگیر  بهش محل نده میاد  اصلا اومد خونه انگار نه انگار حتی داد و بی ...

باشه اینکارو میکنم دیگم یادم بده ینی میگی وقتیم اومد خونه دیگه حرف از رفتارش نزنم فقط بی توجهی‌کنم؟

عزیزم منظورم سردی نیستااااا،مثلا شوهر من قهر میکرد من واکنش نشون نمیدادم ک قهریم متلا میگفتم عزیزم ش ...

خوب پس اینجوری که شما فقط تو دل خودت باهاش قهری . و اون متوجه نمیشه که ...

2706