2733
2734

بچه ها شوهرای شمام قهر میکنن بذار برن؟اونم وقتی حق با شماس!من دیروز فهمیدم‌شوهرم‌پارسال یه دروغی بهم‌گفته از طریق جاری فهمیدم ب روش اوردم اونم اولش قبول نکرد بعد قبول کرد ولی دسو پیش گرفت بهم فحش داد و گفت دوس داشتم و قهر کرد رفت کجا نمیدونم...امروزم‌شیفتشه شبم‌نمیاد این رفتار مردونس!!!باید از دلم‌در میاورد حالا برام‌قهرم‌کرده دیشیم‌ نیومد خونه منم ساعت ۱زنگش زدم‌گفتم خیلی بی غیرتی و مرد نیستی ک زن و بچتو ول کردی من شهر غریبم و با بچه کوچیک چیکار کنم راهنمایی کنید مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنها راهش بی اعتناییه 

ده بار قهر کنه بره و محبور بشه خودش برگرده دفعه 11 دیگه نمیره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

هیچی ببینه بهط احتیاج داری فکر میکنه کارس درست بوده به رو خودتم نیار عادی زندگبتو بکن مردا حالا بچه نن اصلا مرد گنده یجوری حرف میزنه و جواب میده عین بچها که ادم باورش نمیشه این مرده؟😖

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

قهرکرد اصلاتحویلش نگیر بزار قهربمونه اگه وانمود کنی که قهرش برات مهمه بدتر میکنه توام ازادن بدتر قهرکن

ایششششش😒                                      
2740
قهرکرد اصلاتحویلش نگیر بزار قهربمونه اگه وانمود کنی که قهرش برات مهمه بدتر میکنه توام ازادن بدتر قهر ...

من بی محلش کردم ولی اونم بی اهمیته الان تو خونه هیچی نداریم پیشمم پول نیس باید بگم‌بگیره دلمم نمیخواد پیامش بدم

خب من الان برای بچه و خونه چیز میز لازم دارم بهش پیام بدم بیاره؟

نه پیام نده 

اگه واجب نیست وایسا تا برگرده 

اگه واجبه خودت جفت و جورش کن 

بعد آشتی تونم بگو از این به بعد یه مقدار پول تو خونه بزاره برا خزیدای ضروری

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
هیچی ببینه بهط احتیاج داری فکر میکنه کارس درست بوده به رو خودتم نیار عادی زندگبتو بکن مردا حالا بچه ...

بخدا از ما هم زنترن من اینجوری ناز نمیکنم و قهر کنم محکم ترم😣

من بی محلش کردم ولی اونم بی اهمیته الان تو خونه هیچی نداریم پیشمم پول نیس باید بگم‌بگیره دلمم نمیخوا ...

توام شام نزارگفت چرانزاشتی بگوهیچی توخونه نداریم تامام

ایششششش😒                                      
2706