2737
2734

دوستان حالم خیلی بده حس میکنم زندگیم تموم شده برام،همه رو یجا مینویسم،نزدیک چهارسال با همسرم دوست بودم یکسال عقد نزدیک هفت هشت ماهه عروسی کردیم،یکی دوبار یواشکی گوشیشو چک کردم دیدم ب خانمی پیام داده،دیشبم بازم دیدم شخص ثابتی نیست ی دختره بود ک فقط همسرم بهش پیام داده ک حرف بزنن اونم ج نداد....زندگیم اومد جلوی چشمم توروخدا سرزنشم نکند چرا بچه دار شدیم،واسم بهونه میاره ک بخودت تو خونه نمیرسی همش خوابی همش غر میزنی میگه چندباز بهت گفتم ....بخدا شلخته نیستم همش لباسای قشنگ میپوشم همش حموم میرم،نمیدونم چرا بامن اینکارو کرد،دفعه اول ک دیده بودم کلی گریه و معذرت خواست چند روز قهر بودم تااشتی کردم ولی دیشب همش طلبکار بود حالم خیلی بده بگین چبکار کنم

کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون

تو شهرمون غریبم نمیخوام هیچکس بفهمه،همسرم تو خونه رفتارش خیلی باهام خوبه همش بغلم میکرد بوسم میکرد اصلا فکرشو نمیکردم زندگیم اینجوری بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوری که دوست داره رفتار کن

شاید لباس از نظر شما قشنگه ولی اون دوست نداره یا دوست داره جلوش آرایش داشته باشی که اکثر ما خانوم ها بیرون آرایش می‌کنیم تو خونه هیچی

سعی کن کمتر گیر بدی بهش بیشتر مهربون باشی باهاش 

یکی دوتا کتاب هم راجع به زندگی زناشویی بخون کمکت میکنه

دستمو ول نکن🤲🏻
2728

والا انقدر هستن کسایی که بویه گند میدن ولی شوهرشون وفادار...

اینا همش بهونس که میاره

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
جوری که دوست داره رفتار کن شاید لباس از نظر شما قشنگه ولی اون دوست نداره یا دوست داره جلوش آرایش دا ...

تاالان دوسه بار ازش دیدم،چجوری بگزرم اخه؟فقط در حد پیام دادن بوده ولی وقتی فکرشو میکنم بهش اعتماد داشتم بخاطر ش جنگیدم ب زندگیمون ب اینکه بغلم میکردم حالم بد میشه

بگو تو هم مرد مورد نظر من نیستی پس این طوری نگردوندی این طوری نپوشیدی تیپ نزدی درد دلمو گوش نکردی نازمو نخریدی تو پر قو نگهم نداشتی منم از فردا برا خودم یه همدم پیدا میکنم 

2740

متاسفانه قبح کار براش ریخته ...باهاش حرف بزنین ک داره پدر ی بچه میشه ...اینکه قراره قهرمان و الگوی بچه ش باشه ...بگین ک بچتون ب ی محیط آروم و سرشار از عشق نیاز داره ..بهش بگین ک باید مشکلتون باهم حل کنین خواسته های همدیگه رو گوش کنین سعی کنین مسئولیتش رو بهش یادآوری کنین از چهارسال باهم بودنتون حرف بزنین و بگین ک چقدر دوسش دارینو و اونایی ک داره بهشون پیام میده هیچوقت نمیتونن مثه تو باشن براش

باهاش حرف بزن توافقی جدا بشید.

به نظرم خیانت غیرقابل بخششه

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
والا انقدر هستن کسایی که بویه گند میدن ولی شوهرشون وفادار... اینا همش بهونس که میاره

همه چیز زندگی دست کنه،انقد بهم اطمینان داره خودش ،برای زندگیمون تلاش میکنههرچی خواستم مهیا کرده هیچوقت نه نگفته،پس چرا اینکارو کرده؟؟؟بهم میگه تو زندگی زناشویی برام کم گذاشتی ی مدته

من چقد بدبختم اخه،فقط دلم برای بچه ی تو شکمم میسوزه دیشب فقط ازش معذرت خواستم کلی براش گریه کردم...خونوادم دق میکنن من حاظرم بمیرم ولی اونا نفهمن،چهارسال بخاطر ب دست اوردن من جنگید حالا چرا اینجوری شده

همه چیز زندگی دست کنه،انقد بهم اطمینان داره خودش ،برای زندگیمون تلاش میکنههرچی خواستم مهیا کرده هیچو ...

اخه دلبل خیانت نمیشه 

ولی اگه واقعا اینطوریه بهش بیشتر توجه کن ببین چه کمبودی داره

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

اهان شما بارداری؟

بارداری و زایمان دوران خیلی سخت و حساس زندگی هستش چند ماهتونه؟

حتما به دلیل بارداری میگه کم گذاشتی...بیشتر مردا اینجورین اصلا طاقت ندارن و زود به فکر خیانت می افتن

2706