2737
2734
عنوان

لطفا یکی بیاد ارومم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یچیزی بگم نریزین سرم‌یهویی زیباترین باغچه رو که بیل بزنی یه کرم ازش پیدا میشه .همه ادما ایننهیچکس ازلین قاعده مستثنی نیست.با گشتن گوشیش فقط خودتو عداب دادی امشب.شاید اون اصلا خیانتی نکرده بدبخت

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
2738
یچیزی بگم نریزین سرم‌یهویی زیباترین باغچه رو که بیل بزنی یه کرم ازش پیدا میشه .همه ادما ایننهیچکس از ...

چون رو گوشیش حساسه منم حساس کرده بعد بهم میگه چون تو حساسی منم بیشتر رو گوشی حساس میشم درکم نمیکنه

لایکم نکنید  
طرف بهش گفته عزیزم.بعد شماره تو گوشیم سیو کردم زنه تقریبا ۴۰ ب بالا هس پروفایل

وویی 

خدایا من من تحملم خیییلی پایینه ارزو میکنم از تههه دل هیییچوقت تا زنده هستم هییچی هیچی هییچی حتی اندازه سوءتفاهمم از شوهرم چیزی نبینم 😔

عزیزم میای نی نی سایت همچین تاپیکاییو نخون چون فکر کردن زیاد به این بحثا و تجسم کردن خودت تو همچین وضعیتایی باعث میشه ادم زیادی چیزای ممفیو تلقین کنه و کاینات هم همیشه ادمو سوق میدن به چیزی که زیاد بش فک کنی 

مثبت فک کن و ارزو کن تو اشتباه برداشت کرده باشی و ان شاالله که اصلا شوهرت اهل هیچی نیست

اینجا داره بارون میاد من همیشه موقه باریدن بارون دعا میکنم 

الانم از تهه دل خواستم که شوهرت اهل هیچی نباشه و خدت  به دلت ارامش بده

چون رو گوشیش حساسه منم حساس کرده بعد بهم میگه چون تو حساسی منم بیشتر رو گوشی حساس میشم درکم نمیکنه

اینقد ازاین اخلاق مردا بدم‌میاد تامیفهمن رو یچیز حساسبم‌بدترمیکنن

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
2706