2733
2734
عنوان

لطفا یکی بیاد ارومم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت باز هم انجام میده ؟؟،دامادمونه خیلی ترسیده از خواهرم چون اشاره کنه خودشه و لباسهای تنش ولی خوا ...

عزیزم ان شااالله که دیگه اصلااا همچین کاری نکنه

فقط همینجا خوندم که مردایی که بیشتر یبار خیانت کردن بازم میکنن

ولی واقعا نمیشه قضاوت کرد شاید واقعا توبه کرده باشه ما که از. دلش خبر نداریم

ولی چه سخته اگه بخاطر اینکه هیچی نداره ادم شده

کاش به خاطر اشتباهش و پی بردن بهش دست از کارش برداره

من فقط میدونم شوهر دوستم خیییلی اهل این چیزا بود دوستم رسما دیوونه شده بود

اما الان شوهرشو عاشق خودش کرده

واقعا خداروشکر میکنم بعد دو تا بچه زندگیشون دوباره خوب شد

عزیزم ان شااالله که دیگه اصلااا همچین کاری نکنه فقط همینجا خوندم که مردایی که بیشتر یبار خیانت کردن ...

اخه خواهرم میگه قسم خورده ولی تو خونه خیلی بیقراره انگار اسیره 

درخواست دوستی ندید 
2728
اخه خواهرم میگه قسم خورده ولی تو خونه خیلی بیقراره انگار اسیره 

خواهرت فقط فقط باید رو عزت نفس خودش کار کنه و واقعااا واقعا هم برای خودش احترام قایل بشه 

مردا عااشق زن با اعتماد به نفسن 

خوواهرت باید جوری رو خووش کار کنه که وابسته به هیچکس نباشه و واقعا لذت ببره از زندگی

متاسفانه ماها خودمونو محصور کردیم به زندگی عاشقانه با یه مرد 

من خودم اصلااا بلد نیستم تنهایی لذت ببرم 

در عین حال که ن خانواده همسرم ن فامیل خودم هنرو خانه داری و بچه داریشون با توجه به سنم قابل مقایسه نیست اصلا اعتماد به نفس ندارم

با وجود ظاهری که دارم و صدتا خواستگار الان عین بیچاره ها التماس محبت همسرمو میکنم و مدام نگران نگاه کردنشم نگران همه این چیزا که شما میگین

و میبینم مقصر خودمم چون خودم بلد نیستم از وجود خودم لذت ببرم بلد نیستم برای خودم تفریح داشته باشم وقت بزارم

وقتی زن از خودش لذت ببره وقتی اطلاعات عمومیش بالا باشه باهوش باشه ورزش کنه اواز بخونه کاراشو با عشق بکنه و برای خودش حتی سرکار بره و مدام اویزون شکهر و گدای محبت شوهر نباشه مگه میشه اون شوهر عاشقش نشه

من خودم خیییلی اشتباه کردم دوسال زندگیم افتضاحح گذشت قصد دارم رو خودم فقط کار کنم 

با اینکه خیلی گوشی شوهرمو چک میکردم دیگه گذاشتم کنار 

همین دیشب به شوهرم گفتم چی تو گوشیتو مدام سرگرمی یدفه به حالت شوخی قایمش کرد گفت حااالااا و سریع گذاشت جیبش 

گفتم واسم مهم نیست هر چی میخای داشته باش و خندیدمو رفتم

منم کنجکاو بودم ولی دیدم وقتی اینجوری رفتار کردم شوهرم بعدش اومد گفت تو برنامه دیوار بودما داشتم ماشینا رو نگاه میکردم