2737
2734
عنوان

دلم مرگ ميخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 164 پست
رابطه جنسیتون چطوره؟اگر بهش گفتی حتما با شرایط سخت ببخشش راحت ازین قضیه بگذری باختی 

از كجا بدونم دست بر ميداره شايد مخفي كار تر شد مثل الان كه من بد از حداقل ٢ماه فهميدم 

همه چی میتونه بهتر بشه,فقط کافیه خودمون بخوایم

خیلی چیزهایی که ما به خیال خ دمون برا زندگی مون انجام می دیم بی فایده و بیخوده خیلی وقتا باید شانس و بخت و اقبالت بلند باشه که اگه این طوری بود هیچ کاری هم نکنی عزیز هستی واقعا راست گفتن پیشونی منو کجا میشونی باید شانس داشت  وگرنه تمام وست هم عسل کنی گاز میگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هميشه عالي بوديم البته گاهي ناتواني داشت ولي ميبينم الان لعنتي ب اون ميكه تو رابطه هامونم تورو ...

😩کاش نمیخوندیییی تو رو خدا راحت ازش نگذر نمیگم طلاق ولی ب راحتی نبخشش حتمااا پیش مشاور برو برات طلب آرامش میکنم عزیزم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
از كجا بدونم دست بر ميداره شايد مخفي كار تر شد مثل الان كه من بد از حداقل ٢ماه فهميدم 

ب نظرت پنهان کنی دست برمیداره؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2731
خیلی چیزهایی که ما به خیال خ دمون برا زندگی مون انجام می دیم بی فایده و بیخوده خیلی وقتا باید شانس و ...

اره اگر تا قبل از اين بود حتما هزارتا دليل برات مياوردمو حرفتو رد ميكردم ولي الان ميفهمم حرفت عين حقيقته

راستی رمز گوشیشو داشتی؟

اره ما اصلا رمز گوشيامونو مخفي نميكرديم از هم اين چت هم پاك نشده بود كه ديدمش ولي قبليا پاك شده بود مشخص بود از حرفاشون

2738
اره اگر تا قبل از اين بود حتما هزارتا دليل برات مياوردمو حرفتو رد ميكردم ولي الان ميفهمم حرفت عين حق ...

دقیقا همینه من خودم دیدم زنه نه قیافه داره نه سلیقه داره  هیچی یه چلمن به تمام معنا شوهرش چزور هواشو داره تازه ازش تعریف هم میکنه حالا یه بنده خدایی همه چی تموم شوهره عوضی  و نمک و نشناس و هوس باز فقط خدا شانس بده واقعا

😩کاش نمیخوندیییی تو رو خدا راحت ازش نگذر نمیگم طلاق ولی ب راحتی نبخشش حتمااا پیش مشاور برو برات طلب ...

مرسي ولي من ميكم كاش زودتر فهميده بودم كاش ميشد ذات ادمارو فهميد 

هيچوقت فكر نميكردم زندگيه من كه حداقل از احساس غني بود بشه اين

اره ما اصلا رمز گوشيامونو مخفي نميكرديم از هم اين چت هم پاك نشده بود كه ديدمش ولي قبليا پاك شده بود ...

هه فک میکردم شوهرم رمز گوشیشو دارم مطمئنا کاری نمیکنه نگو مردا پست تر ازین حرفان ازین ب بعد منم چک میکنم،ببین میتونی بفهمی زنه شوهر داره یا نه ب نظرم آبروی زنه رو هم باید ببری

مرسي ولي من ميكم كاش زودتر فهميده بودم كاش ميشد ذات ادمارو فهميد  هيچوقت فكر نميكردم زندگيه من ...

همه چی از این مردا بر میاد منم دیشب یه حرفایی شنیدم از شوهرم واقعا دلم شکست نمی دونم چه راحت میتونن این طور بی چشم ورو باشن

مرسي ولي من ميكم كاش زودتر فهميده بودم كاش ميشد ذات ادمارو فهميد  هيچوقت فكر نميكردم زندگيه من ...

میفهمم منم خیلی ترسیدم امشب ما زنا خیلی بیچاره ایم

هه فک میکردم شوهرم رمز گوشیشو دارم مطمئنا کاری نمیکنه نگو مردا پست تر ازین حرفان ازین ب بعد منم چک م ...

اون كثافط هم شوهر داره

تروخدا هركاري ميكني نذار شوهرت بفهمه داري چكش ميكني

2706