2737
2734
عنوان

دلم مرگ ميخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 164 پست
ای بابا بخدا حالم بد شد خیلی ناراحت شدم با اینکه خودم مجردم ولی حس کردم ناراحتیتو 

فقط دعا كن برام

هيچوقت فكرشو نميكردم اينروز سرزندگيم بياد

همه چی میتونه بهتر بشه,فقط کافیه خودمون بخوایم

یعنی رفتاراش عادی بود؟محبت میکرد و...با چک کردن گوشیش متوجه شدی؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمی‌دونم واقعا چی بگم همیشه فکر میکردم از رفتار ی مرد میشه خیانتو فهمید ولی حالا میبینم نه عزیزم بار اولشه؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2738
نمی‌دونم واقعا چی بگم همیشه فکر میکردم از رفتار ی مرد میشه خیانتو فهمید ولی حالا میبینم نه عزیزم بار ...

اگر تا قبل از اين هم اينكارو كرده و من متوجه نسدم نميدونم ولي اين اولين باره كه فهميدم چه خاكي رو سر زندگيم شده

اگر تا قبل از اين هم اينكارو كرده و من متوجه نسدم نميدونم ولي اين اولين باره كه فهميدم چه خاكي رو سر ...

رابطه جنسیتون چطوره؟اگر بهش گفتی حتما با شرایط سخت ببخشش راحت ازین قضیه بگذری باختی 

رابطه جنسیتون چطوره؟اگر بهش گفتی حتما با شرایط سخت ببخشش راحت ازین قضیه بگذری باختی 

هميشه عالي بوديم البته گاهي ناتواني داشت ولي ميبينم الان لعنتي ب اون ميكه تو رابطه هامونم تورو تصور ميكنم و ارضا ميشم

2706