2733
2739
عنوان

بنظرتون جوابشو بدم یا نه؟

199 بازدید | 11 پست

بچه ها یک نفر از همکلاسیای قدیمم بهم پیام میده توی واتس آپ.

کلاس سوم دبستان همکلاسی بودیم😐

نزدیک ۲۸سال قبل😐😐

ازش خوشم نمیاد.اونموقع ها شخصیت دوبهم زن و فضول و وراجی داشت.مطمئنم عوض نشده.اگه جوابشو بدم دیگه تا آمار جدوآبادمو در نیاره ولم نمیکنه.هم اینکه میدونم از این بیکاراس که هررور میخواد زنگ بزنه پشت تلفن فک بزنه.😓

منم یه آدم رودرواسی دار بیخودی هستم که لنگه ندارم بخدا😔تا حالا چندبارم بلاکش کردم ولی باز با یه خط جدید میاد و پیام میده که جوابشو بدم(تا این حد آویزوناااا)حس بدی بهش دارم.بعد هر پیامش استرس میگیرم.امروز دوباره بهم با خط جدید پیام داد😐😐

جوابشو ندادم و اونقدر عصبی شدم که واتس آپمو دلیت اکانت کردم.بنظرتون چکار کنم؟سیم کارتمو عوض کنم؟بلاک کردنش فایده نداره دوباره با یه خط دیگه پیام میده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیاماشو پاک کن باز نکرده از رو میره

همینکارو میکنم.ولی اینقدر بیکاره تا من با یکی چت میکنم میاد پیام میده چرا آنلاینی و پیام منو جواب نمیدی😐

آدم به بیکاری این ندیدم.

جواب بده ببین چی میگه بنده خدا اگه زیادی سوال پرسید بکوی دهنش

بارانا جان؛گفتم که من خبلی آدم رودرواسی داریم.خیلی جاها چوبشو خوردم و آسیب دیدم ولی متاسفانه نتونستم این اخلاق بدمو عوض کنم😔

سلام عزیزم اسم بچه های من پارمیس و پارسا هستش 

چون شما هم اسم بچه هاتون پارمیس و پارسا هستش یه سوالی داشتم به نظر شما اسم خود من پریساست خیلی بده اسمم اینقدر شبیهشونه چند ماهیه افسردم سر این موضوع لطفا بی تعارف بگین ممنون میشم

2738
سلام عزیزم اسم بچه های من پارمیس و پارسا هستش  چون شما هم اسم بچه هاتون پارمیس و پارسا ه ...

سلام

شما اسم بچه های منو از کجا میدونی؟؟!!😮😮😮

آشنا دراومدیم😄

بنظر من خیلیم خوبه که اسماتون شبیهه.شخصا ترجیج میدم اعضای خانواده اسماشون بهم بیاد.از نظر من که جالبه.

چرا افسردگی آخه؟🤗

سلام شما اسم بچه های منو از کجا میدونی؟؟!!😮😮😮 آشنا دراومدیم😄 بنظر من خیلیم خوبه که اسماتون ...

ممنون عزیزم تو یکی از تاپیکها اسم بچه هاتونو گفته بودین 😅

راستش همش فکر میکنم پارسا خیلی اسمش شبیه اسم منه 

اگه اسم شوهر من شبیهمون بود اینجوری فکر نمی کردم همش فکر میکنم از اینکه اسمشون شبیه منه بده یا اینکه اسم شوهرم شبیمون نیست بده انگار خل شدم😥😥

ممنون عزیزم تو یکی از تاپیکها اسم بچه هاتونو گفته بودین 😅 راستش همش فکر میکنم پارسا خیلی اسمش شبیه ...

وای به چ چیزا فکر میکنی.

مهم اینه اسم بچه هامون خیلی خیلی قشنگه.

من هرجا اسمشونو میگم کلی تعریف شنیدم.خودتو اصلا پریشون نکن.بنظرم اسم بچه به مادر بیاد خیلی بهتره.خدا جفتشونو سلامت نگه داره براتون😘