2733
2734
عنوان

امروز فهمیدم 2 قلو باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه ان شاءالله ک بسلامتی بدنیا بیان

برای منم دعاکنید لطفا ک بتونم دوباره راحت باردار شم🙏🏻💔😭

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
2728

یعنی چی؟

مگه یعنی یکیش لقاحش دو روز اونورتر بود؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

وای عزیزم مبارک باشه..نگران هماتوم نباش منم داشتم و دو هفته لک داشتم و الان خداروشکر خوب شدم و لک ندارم..هماتوم واس جفته استراحت داشته باش ...

😍تیکر سالگرد ازدواجمه😍
2740

مبارکت باشه خدا بهت قوت و صبر بده ان شاالله😂😂

کیست رفع میشه منم داشتم دوتا بزرگشو

بزرگ تر بودن اون یکی قل هم هفته هات بالا بره باهم یکی میشن نگران نباش

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯

مبارکه عزیزم  انشالله که مشکلی نیست معمولا خودشون آب میشن 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

😭😭😭😭 اینا اشک شوقه عزیزم چون منم عاشق دوقلوام توروخدا دعا کن خدا به منم دوقلوهای سالم و سلامت بده

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
یعنی چی؟ مگه یعنی یکیش لقاحش دو روز اونورتر بود؟

اره این مورد عجیب نیست

یه تخمک آزاد شد

یه تخمک دیگه دو روز بعد آزاد شد..اسپرم هم تا 72ساعت زنده میمونه و لقاح انجام شد...

ولی خب سوالش بیشتر درمورد هماتوم که کسی تجربه داره یا نه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
اره این مورد عجیب نیست یه تخمک آزاد شد یه تخمک دیگه دو روز بعد آزاد شد..اسپرم هم تا 72ساعت زنده می ...

خیلی جالبه نمیدونستم

من اطلاعات ندارم دربارش متاسفانه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706