2733
2739
عنوان

خانما خواهرشوهرم همش خانوادمو مسخره میکنه بگید چی جوابشا بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3000 بازدید | 123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بزن تو دهنش کسی بخاد ب خونوادم توهین کنه جرواجرش میکنم کثافت بیشعور اعصابم خراب شد

دلم میخاد بزنم .خیلی مرموزه ولی جلو همه خودشا مظلوم نشون میده

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج

هر وقت از ترک و لر بودن حرف زد بگو اینا مهم نیست شعور و شخصیت مهمه که خیلیا ندارن 

از قیافه هم حرف زد بگو آدم دماغش بزرگ باشه بهتره تا اینکه عقلش کوچیک باشه 

در آخر بهشون بگو منت خودمو خانوادمو داشتین داشتیم که اومدین خواستگاری پس ببند گل من🐂

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
2740
تو یه خونه هستید یا یه ساختمون واحد جدا

خونمون دو طبقس.ما طبقه بالاییم.جاریم و مادرشوهرم پایین تو دوتا اتاق دارن زندگی میکنن

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج

آهان

بگو خداروشکر تو یه خانواده فرهنگی و تحصیل کرده بزرگ شدم 

یا یهو بگو راستیییی یکی از دوستام تعریف کرده یکی رفته زن پنهونی یه بنده خدایی شده حالا زنش فهمیده داره طلاق میگیره مثله اینکه همش نفرین میکرده خیلی ناراحت شدم😞😞

وااای خدایا امشب چقدر من بدجنس شدم😩😩😁😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔