2737
2734

سلام.خاهر شوهرم ۳۸ سالشه.یبار ازدواج کرده  قبلا و با دوتا بچه طلاق گرفته..الان صیغه یه مرد ۵۶ ساله شده که مرده از زنش جدا نشده و اینویواشکی گرفته.اینارا گفتم که ازش یه بیو گرافی داشته باشید..من پدرم ترک هست.مادر شوهرم خودش اصفهانیه همش عاشق اینه ترک و لر را مسخره کنه .پریروز پدرم اومده خونم.(با مادرشوهرم زندگی میکنیم)بعد که رفته خیلی غیر مستقیم جوری که تیکه شا بندازه بهم میگه فلانی پدرش لهجش ترکه .ترکا فلانن(نمیخام بگم چی گفت😳) همش درگیره اینه یا مادرمو مسخره کنه یا پدرمو یا خانوادمو خار کنه جلو همه و حتی خودم..حالا پریروز خاهرشوهرم اوومده خونه مادرشوهرم و همش میگه فلانی مادرش دماغش گندس.نمیدونم قیافش چجوره...منظورش مادر من بود هر دفعه که منا میبینه همینو میگه..مادره من یه چهره معمولی داره .دماغشم گنده نیس به صورتش میاد .ولی خانواده شوهرم چون دماغ کشیده و قوز داری دارن فک میکنن خودشون از همه قشنگترن..بگید جوابشا چی بدم..من پدر و مادر فرهنگی و خیلی مهربونی دارم که مثله همه پدر مادرا واسه بچشون خیلی زحمت کشیدن من واقعا ناراحت میشم و دلم میشکنه اینارو میگن و اصلا زبون ندارم که بخام جوابشونو بدم و بلد نیسم چی بگم..کمکم کنید بگید چی بگم

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو آره چون تورو خوب..... آدمای خوبی نیستن. دفعه بعد میگم خوب بهت حال بدن

ببخشید عصبی شدم😕

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
2738

خواهر شوهرتو خدا زده بی محلی کن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
از شوهرتون بخواید که بهشون تذکر بدن

شوهرم طرف اونارا میگیرع و میگه حالا کی با تو بود؟اونا غیر نستقیم میگن.شوهرم میگه این حرفارا حرف ندون کینه بکن

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج
2706