2733
2734
عنوان

🍴 چالش بخور و‌ نمیر 😁😁😁 روز اول 🍴

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 43 پست
عزیزم...ایشالله شرایطت بهتربشه♥️ یه کار خونگی نمیتونی دست و پا کنی مثلا خیاطی یا این چیزا...واسه کمک ...

خیلی دلم‌ میخواد .‌ولی واقعا پیدا نکردم

یکی قرار بود برس بیاره که دندونه بزنم .‌برسی صد . اونم نیاورد.بتونم حتما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تهیه اش بگو 

خیلی ساده اس .بگم خندت میگیره

از نونوایی خمیر بگیر . مثلا دو تا چونه.البته خودتم میتونی خمیر درست کنی اگر بلدی. خمیر ساده 

سبزی هم فقط تره . بشور و درشت خرد کن ‌ . ریزش زیاد خوب نمیشه . بعد به تره خرد شده نمک زردچوبه فلفل قرمز و سیاه اضافه کن .

خمیر رو چونه چونه های کوچیک کن . با وردنه باز ش کن و تره بریز داخلش و ببندش .نازک باشه خمیرت .‌ داخل ماهیتابه کمی روغن بریز بزار داغ شه و سرخشون کن . من اولش در میزارم رو ماهیتابه که  بولانی ها مغزپخت بشن . بعد که سرخ شد با سس قرمز و سفید میخوریم‌ .غذای افغانیه ‌.خوشمزه اس . راستی تره ها باید خام باشن .یک وقت تفتشون ندی یا بخارپز نکنیا. اولین بار من تفت دادمم. انقدر بد شد که نگو

2738
خیلی ساده اس .بگم خندت میگیره از نونوایی خمیر بگیر . مثلا دو تا چونه.البته خودتم میتونی خمیر درست ک ...

بورانی افغانستان رو سرچ کردم خیلی گسترده اس و مواد زیاد میخواد 

و خدایی که در این نزدیکی هاست

چه خوب حساب کردین افرین.ایده خوبیه. ولی من عکس نمی تونم بگیرم .دوربینم خرابه.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی.