2733
2734

🍉 چالش غذای ارزان 🍉

💯 این یک تاپیک انگیزشیه 💯

سلام به همگی 💖💖 

حدود یک هفته اس که خیلی جدی و  مجددا دارم به پس انداز فکر میکنم. قبل از این گرونی ها و سالهای پیش مشکلی نبود و گاها جمع کردم و زدم به زخمی ولی طی این مدت همون اندک موفقیتم هم از بین رفت. و میدونید که نداشتن پس انداز چقدر میتونه یک زن رو آسیب پذیر بکنه.با این تفکر به ترسم افزوده شده و به این نتیجه رسیدم که هرچند راه سختی خواهد بود اما من باید تا انتها برم.میدونم موفق میشم به توانمندی خودم یقین دارم .زن ایرانی همیشه برنده است.

تصمیم دارم از امروز تا یک ماه آینده به صورت آزمایشی٬ در تمام امور صرفه جویی کنم که مهم ترینش خورد و خوراکه و مصارف همون روز رو با عکس و   اندازه و قیمت تاپیک کنم.

خوشحال میشم همراهم باشید.و تجربه هامونو با هم شریک بشیم.

اگر تمایل داشتید میتونید شما هم در این چالش شرکت کنید .اگر کنار هم باشیم باانگیزه تر و‌قویتر پیش میریم. هرشب یک تاپیک مستقل برای همون روز گذاشته میشه.

خب برم سر اصل مطلب.

روز اول

صبحانه . چای شیرین ۳ استکان و نصف نان بربری  و پنیر تبریزی پنجاه گرم ( هزینه:؟ نتونستم محاسبه دقیق کنم .اما فکر کنم ۲۰۰۰ تومن شد)

ناهار :

دمپخت لوبیا سفید.

شامل: پنجاه گرم لوبیا سفید. سیصد گرم برنج. یک پیاز متوسط.یک قاشق رب .

هزینه:۷۰۰۰ تومان

شام : بولانی ( یک نوع پیراشکی افغانی)

شامل :دو عدد چانه خمیر بربری. تره . (هزینه :۲۰۰۰ تومن)

میان وعده چای

بیسکوییت ویفر و هات چاکلت (هزینه : ۳۰۰۰ تومن)

امروز میوه نداشتیم.

جمع کل خوراک امروز برای سه نفر : ۱۴ هزار تومان.

تاید و نرم کننده و مایع ظرفشویی و مایع دستشویی رو در انتهای ماه بطور کلی حساب خواهم کرد.

قبوض نیز به همچنین.

شب بر همگی خوش

مهربان خدای عزیزم ٬ دستامونو هیچوقت رها نکن💖💖

عکس ها در ادامه

من از تنقلات نمیتونم گذشت کنم😖😖

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در ماه یه مقدار واسه خشکبار بزار. مثلا یه ماه ۱۰تومن بادام. ماه دیگه ۱۰تومن بادام زمینی ماه بعد آجیل سویا و یه ماه دیگه تخمه افتابگردون 

میوه و سبزیجات وتره بار از جاهای مناسب قیمت بگیر 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2738
2706