2737
2734
عنوان

بیاین بگین حق با کیه در مورد مسافرت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 107 پست
منم شوهرم برا عید که منو جایی نبرد و رفت سرکار ازش ناراحت شدم و قرار شد ک چندروز دیگه باهم باقطار بر ...

عزیزززم چقد واقعا زندگی مشترک سخته.

بعضی وقتاهم به خودم امید میدم که بعدا با بچه هام میریم مسافرت بدون شوهرم. اما خب من دلم میخاد رابطم با همسرم خوب باشه نه اینکه به بچه هام دل خوش کنم و اوناهم وابسته ی من باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شوهرم برا عید که منو جایی نبرد و رفت سرکار ازش ناراحت شدم و قرار شد ک چندروز دیگه باهم باقطار بر ...

یعنی قشنگ مامانه نیاد کنسل میشه ها😬

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
یعنی قشنگ مامانه نیاد کنسل میشه ها😬

نه فقط مامانه کنسل شد  

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

من تا حالا تجربه سفر با مادرشوهرو نداشتم،چون هم خودم و هم شوهرم خوش سفر نیستیم ولی امسال که رفتیم با وجود اینکه مادرشوهرم زن خوبیه ولی از بس غر زد دیوانه شدم،به شوهرمم گفتم مامانت مریضه،فقط به خاطر اصرار توه که میاد و اذیت میشه،اونم میگه نه بیاد حال و هواش عوض بشه

ولی مادرشوهرم خسته میشه و هیییییی غر میزنه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
عزیزززم چقد واقعا زندگی مشترک سخته. بعضی وقتاهم به خودم امید میدم که بعدا با بچه هام میریم مسافرت ب ...

منم مخالف اینم ک زن و شوهر ازهم دور بشن.باید سعی کنی رابطتو باشوهرت صمیمی تر کنی و جاهاییکه دونفری میرین بیشتر باهاش خوش بگذرونی

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
نه فقط مامانه کنسل شد    

آهاااااا😂

من نه،مامانش کلا جاش رزروه

2706