2733
2734

شوهرم دیروز بهم گفت چندروز تعطیلی با مامانم اینا میریم مسافرت(یه شهر نزدیک) ؟ منم میدونستم که مادرشوهرم اولش چیزی نمیگه و میاد اما اونجا همش میگه که جشن نیمه شعبانه کاش مونده بودیم مگه چیکار داشتیم که اومدیم و کلا نق میزنه و گفتم پس پنج شنبه جمعه هفته بعد میریم

شوهرمم گفت خب اونا نیان خودمون دوتاهم نمیریم؟ منم گفتم نه تنهایی خوش نمیگذره ( از لج گفتم. چون حتی ماه عسلم تنها نرفتیم و الانم اگه میگفتم بریم به زوذگر مامانشو راضی میکرد ) 

امروز اومد گفت من امشببا رفیقم میخام برم😢

بنظذتون حق دارم ناراحت باشم؟ هرچی گفتم گفت من که اول به خودت گفتم خودت قبول نکردی! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا بععضی مردا بادوستاشون یه هفته میتونن برن عین خیالشون نیست ولی بازنشون میخوان برن باید لشگر سلم و تور رو دنبال خودشون راه بندازن؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

منم بودم ناراحت میشدم ..منم دوس دارم همیشه دوتایی بریم چون وقتایی ک با خانوادش میریم همش از اونا نظر میپرسه برا همه چی درکل بجز دعوا با شوهر چیزی نیس

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2738

نه تو باید اگه میخواستی واضح میگفتی 

پس حق ناراحت شدن نداری 

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
منم بودم ناراحت میشدم ..منم دوس دارم همیشه دوتایی بریم چون وقتایی ک با خانوادش میریم همش از اونا نظر ...

دقیقا البته من یه برادرشوهر و خواهرشوهر مجردم دارم که ما چهارتا نظرمون یکیه اما مامانشون چیز دیگه ای میخاد و خب مسلما چون بزرگتره احترامش واجبه

بگو نمیشه بری و هرچی هم بشه دوست ندارم شوهرم با رفیقش بره مسافرت  گیر داد بگو من بخاطر مامانت ...

اخه ازم پرسید دوتایی بریم من گفتم نه (چون مطمئن بودم اینجوری مامانشو مجبور میکنه بیاد و همون بساط همیشگیو داریم) 

حق با شوهرته وقتی بهت گفته دوتایی بریم یعنی دوست داشته دونفری برید اگه نگه غر میزنیم چرا نگفت وقتی م ...

عزیزم چون من حس میکنم فرمالیته بود. اون دونفری با گن بهش خوش نمیگذره ترجیح میده تنهای تنهای بره اما من نباشم یا دسته جمعی با خانوادش و فامیلاش بریم

دقیقا البته من یه برادرشوهر و خواهرشوهر مجردم دارم که ما چهارتا نظرمون یکیه اما مامانشون چیز دیگه ای ...

بنظر من هرچی شوهرو از خانوادش دور نگه داری بهتره اخلاقش حداقل برا من اینجوریه.خب وقتی خودش گفت دوتاییی بریم چرا قبول نکردی.الانم بگو من دلم میگیره تنها توی خونه 

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2706