2733
2739
عنوان

یک سال انتظار

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 27 پست
الهی قربون نفست بشم برام دعا بکن خدا دل شکسته خودمو و شوهرمو خوب کنه دعا کن باردار باشم تا خبر خوش ب ...

انشالله انشالله 😍😍 بیبی چک بزن ب منم بگو

خانمایی که پلی کیستیک هستن قطره ویتاگونس بخورن.اسم دیگه ش گیاه پنج انگشته ..واقعا عالیه
بنظرم بزن اگه باردار بودی اصلا مسافرت نرو دختر

شوهرم واریسکول گرید یک داره داریم میریم که عمل کنه. راه دور نیست همش ۴ساعته, کسیم خبر از عملش نداره. نمیخوایم ب کسی بگیم. ولب وون واریسکولش خفیفه احتمال بارداریم بالا بود

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله عزیزم😍

بخدا میخوام کیک بارداری بگیرم همرو خوشحال کنممممم با خبر اومدنش

جشن سیسمونی

تعیین جنسیت

تولدش💓تو بیمارستانم میخوام جشن بگیرم وای اگه بدونی چقد وسیله داره وروجک تو این یک سال سیسمونیشو کامل کردیم

2731
شوهرم واریسکول گرید یک داره داریم میریم که عمل کنه. راه دور نیست همش ۴ساعته, کسیم خبر از عملش نداره. ...

خو تستی بزن اگه + بود عمل نکنه دیگه 😀😃

چقد مصممی روی نزدن تست

خانمایی که پلی کیستیک هستن قطره ویتاگونس بخورن.اسم دیگه ش گیاه پنج انگشته ..واقعا عالیه
بخدا میخوام کیک بارداری بگیرم همرو خوشحال کنممممم با خبر اومدنش جشن سیسمونی تعیین جنسیت تولدش💓تو ...

عزیزممم به سلامتی

همیشه خوش باشین

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
انشالله انشالله 😍😍 بیبی چک بزن ب منم بگو

تازه ممکنه دو قلو ام باشه😍😍مامان بابام جفتشون دو قلو بود هم خونواده خودم ارث دوقلو داریم هم شوهرم. فقط سالم باشه هیچی برام مهم نیست

خو تستی بزن اگه + بود عمل نکنه دیگه 😀😃 چقد مصممی روی نزدن تست

نه خب بالاخره باید عمل بشه و درمان. میترسم تست بزنم تو ذوقم بخوره صبر میکنم. انقد تو این یک سال تست زدم و منفی شده که از بیبی چک متنفر شدم. برام دعا بکن ،الهی خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه. الهی امین

2738