2737
2734
عنوان

یک سال انتظار

191 بازدید | 27 پست

دخترا دوروز پیش دقیقا روز موعدم من لکه صورتی دیدم ولی بعدش تکرار نشد. سینه هام ب شدت متورم و سفت و نوکشون درد ناک شده.. حالت تهوع و زدگی از غذا دارم. ممکنه لانه گزینی بوده باشه و باردار باشم؟درد و اینا هیچی ندارم

راستی من ۱۲روز پیش سونو داشتم برای سنگ کلیه که خداروشکر نداشتم و به سونو گراف گفتم رحمم رو هم چک کنه. ولی نگفت که بارذاری ینی دو هفته پیش که سونو کرده بودم باردار نبودم؟؟؟

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
احتمالا بارداری چرا بیبی چک نمیزنی ؟

میخوام صبر کنم. نظرت چیه؟باردارم ینی. یک ساله اقدامم

2738
تادوماهگی ک اصن چیزی تو سونو معلوم نیست

بگو بخدا. باورت نمیشه من بک ساله بچمو از دست دادم یک ساله اقدامم اگه حامله باشم هممون از خوشحالی نمیدونیم چ کنیم

میخوام صبر کنم. نظرت چیه؟باردارم ینی. یک ساله اقدامم

بیبی بزن اگه باردارباشی قطعا نشون میده

خانمایی که پلی کیستیک هستن قطره ویتاگونس بخورن.اسم دیگه ش گیاه پنج انگشته ..واقعا عالیه
بارداری😌

کسی نمیدونه اقدامم ولی حال و روزمو ک میبینن دلشون میسوزه برام بعد مردن بچم داغون شدم تازه یک ماهه یکم سرپا شدم. اگه حامله باشم کل هر دو خانواده جشن میگیرن

بگو بخدا. باورت نمیشه من بک ساله بچمو از دست دادم یک ساله اقدامم اگه حامله باشم هممون از خوشحالی نمی ...

انشالله ک بارداری ب حق این اذان 😍😍😍

خانمایی که پلی کیستیک هستن قطره ویتاگونس بخورن.اسم دیگه ش گیاه پنج انگشته ..واقعا عالیه
بیبی بزن اگه باردارباشی قطعا نشون میده

از بیبی چک میترسم. این هفته دارم میرم مسافرت یکم هواسم پرته. خودش مشخص میشه. یک سال صبر کردم یک هفتم روش. میترسم بخوره تو ذوقم

از بیبی چک میترسم. این هفته دارم میرم مسافرت یکم هواسم پرته. خودش مشخص میشه. یک سال صبر کردم یک هفتم ...

بنظرم بزن اگه باردار بودی اصلا مسافرت نرو دختر

انشالله ک بارداری ب حق این اذان 😍😍😍

الهی قربون نفست بشم برام دعا بکن خدا دل شکسته خودمو و شوهرمو خوب کنه دعا کن باردار باشم تا خبر خوش به همه بدم

2706