2737
2739
عنوان

شروعی جدید برای ملکه ها 👸👸👸👸

| مشاهده متن کامل بحث + 159589 بازدید | 2670 پست

سلااااام دوستااای گلم

من امروز تقریبا خوب بودم اگه خودموچشم نزنم،خخخخخخ

من گاز و سینک رواصلا نمیزارم کثیف باشن،کلا باکارای اشپزخونه خیلی راحتتر کنارمیام ،یه گردگیری حسابی کردم حتی شیشه هاروهم پایینشو که پسرمکثیف میکنه تمیزکردم،«ولی فک نکنین که الانم تمیزنا،بعدازشام پسرم که باباش استثنایا بهش داده رفته بادست چرب و پراز  غذای له شده تمام شیشه ها ی پنجره،مبلا،میزها و دیوارو کثیف کرده،دیگم فرصت نشد تمیزکتم،حتی بغلش کرده اینه روهم بوس کردن و .....»

قانون امروز خیلی راحت رعایت شد و عصرهم رفتیم خرید ،لباس خونگی خوشگل برای خودم و پسرم و کرم پودر و مانتو خریدم.امشب ذوق دارم و خوشحالم .

سلااااام دوستااای گلم من امروز تقریبا خوب بودم اگه خودموچشم نزنم،خخخخخخ من گاز و سینک رواصلا نمیزا ...

مبارک باشه عزیزم ،چراماخانمها وقتی میریم خرید حالمون بهترمیشه؟🤔منم امروز بعدازچندروزبیماری فقط برای خرید بادوستم رفتم بیرون 😁

هر چه دلت خواست نه آن میشود/آنچه خدا خواست همان میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه عزیزم ،چراماخانمها وقتی میریم خرید حالمون بهترمیشه؟🤔منم امروز بعدازچندروزبیماری فقط برای ...

ممنون فداتشم،منم همیشه با خرید حالم.خوب میشه ،حتی اگه خریدنکنم.و برم لباس و خرت و پرت نگاه.کنم بازم.سرخوش میشم.

گلبوته خانوم عزیز،برنامه هایی که گذاشتین عالیه منم سعی میکنم رعایتشون کنم الانم اپلیکیشن آموزش زبان روهم نصب کردم ،دعاکنین منم بتونم همراهتون باشم چون یه سری مشکلات دارم فعلا،به هرحال سپاسگزارم بانو 🙏🏻

هر چه دلت خواست نه آن میشود/آنچه خدا خواست همان میشود
2728

گلبوته جان من طبق تاپیک وبرنامه پیش میرم مخصدصا نظافت وخوردن آبو ماسک رو ولی بقیشو راستش گاهی کوتاهی میکنم گلم پس کی تاپیک نحوه برخورد باخانواده همسر رو میزاری اون خوراک خودمه😊😂😂😂😂😂😂😂

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  

من معمولا طبق برنامه پیش میرم دیروزم گردگیری که خاص دیروز بود انجام دادم

ناخنامو روغن بادوم زدم

بدلیجات استفاده کردم

غذارو تزیین کردم

قرانم که از اولش شروع کرده بودم هرروز میخوندم خوندم

آبم زیادخوردم

خونه روچندبارمرتب کردم

ولی کلا یه کم که ازخونه غافل بشم انگار بمب ترکیده ازدست بچه هام

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊

سلااام خوبین ملکه های زیبا...منم دوباره میخوام باهاتون باشم و از الان گزارش کارامو میدم من فقط به عشق تایپک گلبوته جون عصو شدم ....و از الان میخوام برای ملکه شدنم تلاش کنم و با رویا جون بچه هام رو تربیت کنم..ممنونم از همتون که انقد با انرژی هتتون بهم انرژی میدین

اگه میخوای زندگیت رو بسازی...اول باید بدنت رو بسازی...  وزن فعلی 78وزن هدف 55....قد 160
2738

سلام ملکه ها صبحتون بخیر 

دیروز طبق برنامه پیش رفتم. حسابی به موهام رسیدم ماسک وقت نشد بذارم چن بار به دستام کرم زدم

سعی میکنم ۸تا لیوان آب رو بخورم

کلاسمو رفتم پیاده روی و خوندن قرآن و مطالعه و قوانین همیشگی آشپزخونه هم رعایت شد. 

الانم صبحانه رو آماده کردم بعدش جارو کشی رو باید انجام بدم تا شاگردم نیومده  

خدایا همه از تو می خواهند"بدهی" من از تو می خواهم "بگیری" خستگی، دلتنگی و غصه ها را از لحظه لحظه ی روزگار همه ی آنهایی که دوستشان دارم. آمین❤❤
بچها من صبح اصلاح کردم ماسک تخم مرغ گذاشتم الان حواسم نبود یه عالمه تخمه افتابگردون خوردم تا شب صورت ...

انرژی منفی نده وقتی منتظر جوش باشی حتنا میاد سراغت باور کن هیچی نمیشه😉

سلام دوستان من دیروزز با شوهرم غروب رفتیم بیرون برای پسرم اسباب بازی خریدیم 🎹🎤🎧🎙♩دقیقا از همینا عاشقشونه

تا اومدیم دیر شد و من چون خیییییلی هوس کوفته کرده بودم دست به کار شدم 😋😋😋😋😋😋شوهرم گفت دیر میشه من گفتم نه نه نه الان آماده میشه و در آخر

و ساعت ۱۰ نیم شام خوردیم🙄🙄 😆

سریع آشپزخونه رو جمع کردم ولی ظرفارو نشستم الان بیدارشدم صورتمو شستم شب میخوایم بریم عروسی💃💃💃💃

آهنگ گذاشتم کلی قرررررررررر😄😄

ماسک گذاشتم زنجبیل بعدشم سفیده با دستمال😍😍😍

باید لباساس همسری و جوجه رو اتو کنم نهار همسری جایی دعوته منو پسرم باهم نهار میخوریم😍😍😍😍

بعدش برم حموم😎😎😎😎

بعدش سالن تا ساعت ۶ و نیم😍🙌🙌🙌

بیام دوش بگیرم آماده شم برای عروسی 

خونم تمییزه تمییزه تمییزه کاری ندارم حتی دوخت دوز😎😎😎😆😆

کتابمم خوندم 🤗🤗

دیشب بد خواب شده بودم اومدم تو اتاق تا ساعت دو کتاب خوندم میشه امروز دیگه 😶😶😉

بعدشم راحت خوابیدم

فکر کنم امروز دیگه نرسم بیام بهتون سر بزنم حیف حیف و صد حیف که امروز از نعمت یلدا بی نصیبیت عیب نداره ان شا الله روزای دیگه همینجووووور نعمته که میریزم تو تایپیک😆😆😆😆😎😎😎😎

با اجازه😙😙😙 

سلام عزیزای دل😌

من یکی دو روز درگیر جوجه ها و دستگاه و اینا بودم و هنوزم هستم

دو تا اتاقها رو قرق کردن و ی کوچولو بهم ریختس ولی عیب نداره 

دیروز گردگیری کردم 

جارو برقی

ناهار قیمه 

بعد هم استراحت 

دعا خوندم 

چند روزه ماسک نمیذارم😥😣

عصر هم دمنوش گل دم کردم و خوردم😋

شام هم فلافل درست کردم

و دوش گرفتم 

دسر و شربت ( همیشه بحث داریم سر شربت😂😂)

قران خوندم

همسر جان سرماخورده حوصله موصله یوخ😅😅

بعد هم 😴😴😴

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤

وای سلام گلبوته خانوم وبقیه دوستان من امروز تو تاپیک عضو شدم البته قبلا میومدم میخوندم ولی به عشق تاپیک گلبوته جون به هزار جون کندن عضو شدم  

عشق اول اونی نیس ک اول از همه اومده اونیکه از وقتی ک اومده دیگه هیچکی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره دوستتدارم مرد من   
2706