2737
2734
عنوان

شروعی جدید برای ملکه ها 👸👸👸👸

159543 بازدید | 2670 پست

سلام خدمت همه ی عزیزان🌹

قبل از هر چیزی عرض کنم این تاپیک مخصوص دوستانیه که ماه هاست کنار همیم و برای بهتر شدن خودمون تلاش میکنیم ، هدفمون اولمون دوست داشتن و ارزش دادن به خودمونه

میخوایم در کنار هم تمرین کنیم انسان بهتری برای جامعه باشیم. دختر خوبی برای خانواده ، یه همسر عالی و یه مادر شاداب و بی نظیر برای فرزندانمون باشیم ...

کسانی که دوست دارن به جمعمون اضافه بشن قبل از هر چیزی خواهش میکنم سری به تاپیک های قبلی من بزنند 

یعنی تاپیک خانم خوشگلاییه که زندگیشون سرد شده و تاپیک تمرینی برای دوست داشتن خود

از هر تاپیک ده صفحه اول رو بخونند کامل در جریان هدف تاپیک قرار میگیرند😊

اگر دوست دارن تغییری تو زندگیشون بدن با اراده ای محکم و قوی یه یاعلی بگن و همراه ما باشن . ما از خانم های بااراده استقبال میکنیم 😍

خب حالا بریم سراغ جمع دوستانه خودمون

عزیزای دلم ، هر روز عصر بین ساعت ۸ تا ۱۰ برنامه ی روز بعد رو تو تاپیک برنامه ی روزانه قرار میدم تا دوستان به راحتی بتونن ببینند و ازش استفاده کنند

حتما یه کاغذ بچسبونید رو دیوار آشپزخونه و برنامه روز بعد رو یادداشت کنید ، و فرداش هر برنامه ای که انجام دادید روش یه خط بکشید 😄خیلی حس خوبی بهتون میده 😃

● سعی کنید صبح ها زودتر از خواب بیدار بشین 

● در روز نیم ساعت زمان برای رقص و ورزش بزارید 

● یه کتاب همیشه دم دست بزارید و حتما روزی چند صفحه مطالعه داشته باشید 

●هر روز زمانی رو برای رسیدگی به پوست و مو و ناخن اختصاص بدید

●روزی یک ساعت برای نظافت منزل در نظر بگیرید.حتما از دستکش و پیشبند استفاده کنید 

●هر روز آهنگ شاد گوش بدید در حین کار و همراه با اون همخونی کنید و هر از گاهی یه قری هم بدید 😉

●یه تایمی رو برای بازی های هیجان انگیز با بچه های دلبندتون قرار بدین .چه چیزی قشنگ از خوشحال کردن بچه ها و شنیدن قهقه های از ته دلشونه 😍

● برنامه روزانه برای یادگیریه زبان انگلیسی، برای شروع برنام english in a month رو دانلود کنید و روزی یه فصل رو بخونید . و طبق پیشنهاد رویا جون روزی ده کلمه ی کاربردی رو با معنی روی کاغذ یاد داشت کنید و بچسبونید رو دیوار پشت سینک و دیوار پشت گاز و در حال ظرف شستن و آشپزی سعی کنید لغات رو حفظ کنید .اینجوری روزی ده تا لغت یاد میگیرین و مهمتر اینکه وقتی برای فکر کردن به مسائل منفی و خاطرات ناراحت کننده ی گذشته ندارید

● خواندن قرآن هر روز ، بسته به وقتتون از یکه صفحه تا هر چند صفحه ای که خواستید

خواندن قرآن و دعا برای همه ی خانم های تاپیک .میدونید که دعای های دسته جمعی و دعا برای همدیگه زودتر مستجاب میشه.

●نظافت شخصی جزو مهمترین اهداف ماست 

پس یک روز در میون دوش بگیرید ، شیک اراسته باشین ، همیشه خوشبو ، مسواک فراموش نشه ، بهترین لباس هارو تنتون کنید و موهاتون رو شونه کنید و تل و گیره و بافتن مو یادتون نره .همیشه پوست دست و پاتون رو مرطوب نگه دارین .زیبایی دست و ناخن خیلی مهمه 

تو تاپیک انواع ماسک صورت و مو هم آموزش دادیم که چطور به زیباییتون اهمیت بدین .

● یه ملکه باید با لحن آروم و شمرده و با اعتماد به نفس صحبت کنه 

استفاده از کلمات زشت و شوخی های نامربوط ممنوعه

با عشوه و ناز حرف زدن برای تو خونست ،بیرون خونه محکم و با اقتدار حرفاتون رو بزنید .

● صاف ایستادن و قوز نکردن ، صاف نشستن باعث جذابیت بیشتر یه ملکست

حواستون به نشستن و راه رفتنتون باشه 

●خانم های عزیز سعی کنید برای یادگیری هنر برنامه ریزی کنید ، به دنبال استعداد و علایقتون باشید هیچوقت برای یادگیری دیر نیست 

●یادتون نره که شما خیلی با ارزشید ، خودتون رو دوست داشته باشید. قبل از اینکه شما دختر ، خواهر، همسر و یا مادر باشید شما یک انسانید، یک انسان دوست داشتنی که با وجودش دنیا رو قشنگتر میکنه ، پس برای خودتون ارزش قائل باشید و خواسته هاتون رو در الویت قرار بدید 🌹🌹🌹🌹

به خودتون احترام بزارین تا بقیه هم به شما احترام بزارن ❤❤❤❤

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

همونطور که خیلیاتون میدونید من یعنی گلبوته خانم دچار روزمرگی بودم 

احساس افسردگی میکردم ، شدیدا با همسرم به مشکل خورده بودیم و زندگیم سرد شده بود .

حوصله ی هیچ کاری نداشتم ، یه زن هپلی و شلخته که وظایف خودشو فراموش کرده بود

حتی حوصله دخترمم نداشتم ، یه جا ولو میشدم و سرم تو گوشی بود .

هیچ کاری نمیکردم و بهونمم این بود که بچه نمیزاره 

دعوا و غر زدن و قهر، فحش دادن یه مسئله عادی تو زندگیم بود.حتی منو شوهرم جای خوابمونم جدا بود ...

تا اینکه بعد از یه دعوا وحشتناک به خودم اومدم !!! گفتم گلبوته داری با خودتو زندگیت چیکار میکنی ، این بچه چه گناهی کرده آخه !!

بعد از اون تلنگر به خودم اومدم و تصمیم گرفتم خودم رو عوض کنم 

سعی کردم شاد باشم ، کلی برای خودم قانون چیدم و سعی کردم انجامشون بدم 

اوایل تاثیر خاصی ندیدم ، حتی شوهرم مسخرم میکرد و کمی تو شوک بود بخاطر تغییرم .من به رفتار شوهرم اهمیت ندادم ، چون آرامش خودم برام مهم بود

کم کم شوهرمم تحت تاثیر قرار گرفت و اونم تغییر کرد، دخترم لجبازی هاش کم شده بود و اون هم آرامش رو حس کرده بود .

با تغییر کردن من زندگیم تغییر کرد، شوهرم دوباره ابراز علاقه میکنه ، گهگاهی برام گل میخره

رابطمون حتی از قبل هم بهتر شده ، برای هم دلمون تنگ میشه و برای اینکه زودتر بیاد خونه لحظه شماری میکنیم .

وقتی کنار همیم به هیچ عنوان با گوشی و اینترنت کار نمیکنیم 

سعی میکنیم با کمک هم جلوی هر تنشی رو بگیریم 

جفتمون از اون زندگی خسته شده بودیم و چهارچنگولی چسبیدیم به این زندگیه جدید تا آرامشون رو حفظ کنیم 

اگر تاپیک خانم خوشگلایی که زندگیشون سرد شده رو بخونید ، همون ده صفحه اول توضیح دادم که تغییر من چی بوده ، کمی زمان میبره ولی حتما جواب میگیرید 

->(فقط این راه کار ها واسه کسایی که تو زندگی خیانت دیدن ، یا شوهرشون معتاده و یا خیلی خسیس زیاد جواب نمیده !!!!!!!)<-

🌺🌺🌺🌺🌺🌺

یه مسئله ی دیگه خدمت دوستانم 

بارها تو تاپیک های قبل دیدیم که کسانی اومدن و ماها و هدفمون رو مسخره کردن و یا ایراد های الکی گرفتن ، یا راجبه خوندن نماز و یا قرآن یا اعتقادات مذهبی حرفی شد،

از همگی خواهش میکنم به هیچ عنوان نه این افراد رو لایک کنید 

نه ریپلای کنید 

اصلا سعی نکنید که متقاعدشون کنید ، انگار اصلا پیامشون رو ندیدین.چون هر واکنشی فقط باعث میشه صفحه الکی بره جلو 

پس خواهش من اینه نه لایک ، نه ریپلای

اگر نیاز باشه خودم جوابشون رو میدم 

شما کاری نداشته باشین

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اول هر هفته تعیین میکنیم راجبه چه موضوعی تبادل نظر کنیم 

مثلا : بالا بردن اعتماد به نفس 

حفظ خونسردی 

داشتن آرامش 

تمرین صبوری

رابطه با همسر 

سیاست زنانه و نوع گفتار 

بهبود رابطه با خانواده ی همسر 

...

و در کل هفته فقط راجبه اون موضوع بحث میکنیم و از تجربه های مفید و کاربردیمون مینویسیم

خواهش میکنم بحث رو به بیراهه نکشونید

و هر صحبت متفرقه رو ببرید تو تاپیک خانم خوشگلایی که زندگیشون سرد شده .ازتون خواهش میکنم رعایت کنید تا مشکلی پیش نیاد

و اینکه گزارش روزانه و کارهای مفید رو توی همین تاپیک بنویسید تا دوستان انرژی بگیرند. 

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

خانم ها عکس غذا و دسر و کارهای هنریتون رو میتونید توی این تاپیک به اشتراک بزارید 

حتی شاید هر هفته چالش عکس داشته باشیم 

مثلا یه روز در هفته رو در نظر بگیریم برای پخت کیک و اونروز همه باید عکس کیک خودشون رو بفرستن به تاپیک ...

اما اگر کسی خواست عکس خودش رو به اشتراک بزاره لطفا جدا تاپیک بزنه ، چون اینجا آدم روانی زیاد هست و ممکنه از عکستون سواستفاده بشه و به مشکل بخورین .واسع همین دوست ندارم تو تاپیک من عکس چهرتون رو بزارین.

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

و در آخر قراره از نی نی یار بخوام بعضی از تاپیک هام رو حذف کنه 

ممنون از همگی 

خیلی دوستون دارم ❤❤❤❤❤❤

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام سلام ملکه های سرزمین زیبایی. 😍😍

من امروز صبح نسبتا دیر بیدار شدم با همسر جان صبحونه مختصری خوردیم ایشون رو راهی کار کردم خودمم یه  مرتب  سطحی کردم در حد جمع کردن لباس ها گاز و ظرف بعدم ناهار همسر حاضر کردم که ظهر میاد بخوره تو یه هوای بارونی بسیار زیبا پیش به سوی خونه  مامانم خواهرام و زن داداشمم بودن کلی خوش گذشت الانم اومدم خونه شامم دارم همچنان دارم خوش میگذرونم. 😍😍😍😍 یکم کتاب و برم دوش بگیرم 😘

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2731

سلااااااام خوشگلا و ملکه های سرزمین عشق ❤💋 

دیروز روز خوبی نبود به علت درگیری‌های که با همسر داشتم ولی خب من کم‌نمیارم😄💪شام آماده کردم و همسرم طبق هر پنج شنبه که بعد از شام میرفت پیش دوستاش ؛ از عصر رفته بود و شام نیومد و کلام رو کوتاه کنم که آخر شب خودش پیش قدم شد برای اشتی😍😚🥰

و اما برنامه امروز جمعه

صبح هول هولکی بیدار شد و رفت سرکار و خونه برق میزد و من بیکار

من و مادر شوهرم اینا و برادر شوهرم اینا رفتیم باغ

تا غروب باغ بودیم همگی بعد تشریف مبارکشون رو آوردیم خونه 

دوش گرفتیم 

همسر خوابید و من شام درست کردم 

الان هم  در خدمت شما هستم 😚😊 قبل از خواب هم قرآن می خونم 

چون هم آرامش روحی و سلامت جسمی میده  هم برناممون اجرا شده❤

دوستتون دارم یه دنیا🌹🌹

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤

سلام دوستان شبتون بخیر 

من امروز مهمونام اومدن و همه چیز خیلی عالی بود عصر هم رفتیم بیرون اومدیم شام خوردیم و دیگه جزئیات رو نمیگم فقط الان یادم افتاد که قرآن نخوندم الان می خونم کتاب هم تازه یه کتاب جدید گرفتم می خوام بخونم از فردا شروع می کنم کتاب قبلیم که سعادت زناشویی از لئوتولستویبود تموم کردم الانم باید زودی بخوابم چون پدر شوهرم عادت داره ۷ صبحونه اش حاضر باشه منم دیگه باید بخوابم شبتون بخیر ممنون که انقدر جیگرین بوووس

2738

دوروز پیش کتک خورزم برا اولین بار و سر سنگینم.هرچیم اومد برا رابطه و اشتی نرفتم سراغش هرررچی گفت بوسم کن محل ندادم.ولی کارای خونه سره جاشه.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

سی روزه مادرم فوت کرده باهاش رابطه ندارم چون یه وقتهایی می خواستم برم پیش مامانم اجازه نمیداد گیر الکی میداد  می ترسم گناه کرده باشم 😕 مادر شوهرم فوت کرد بعد چهل روز اومد سر جاش خوابید 

براشادی روح امواتم صلوات    

سلام😘😘

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

شوهرم همه چیزش عالی ولی خیلی تعصبی شده دیگه نمیخاد بذاره سرکار برم با هم همکاریم من مدیرم اونم رییس اداره همون ناحیه  میگه اصلا خوشم نمیاد با مردا برخورد داشته باشی  سختمه ببیننت  چند روزه از ناراحتی فشارش بالاست و امروز از بینیش خون اومد   خیلی مشکل شده برامون 

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
2706