2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زبان خیییلی زوده.....زبان باید شروع ابتدایی باشه

عزیزم استاد زبانم میگه بهترین زمان یاد گرفتن انگلیسی وقتیه که بچه داره زبان مادریشو یاد میگیره اینطوری هیچوقت فراموش نمیکنه

ینی از 3 سال حدودا

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2728
پسر منم 4سالو دو ماهشه.سر کلاس که فکر نکنم بشینن تو این سن.ولی میخوام بفرستم مهد دوتاشونم فقط واسه ت ...

چرا نشینه

دختر من از ۲ مادرو کودک اومد

بعدم الان ۶ ماهی هست خلاقیت میره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خیئییلی زوده براش.حدافل هفت سال باید باشه برا ژیمناستیک 

از نظر شما همه چی زوده😄😄ولی اشتباهه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2740

ژیمناستیک تو مراحل پیشرفتش باعث سوختن قد میشه

فقط شنا بسکت و والبیال قبل بلوغ مضر نیستن

والا هر ورزش حرفه ای زیر بلوغ باعث سوختن قد میشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
شما هم پیشش مینشستین؟

تو مادرو کودک اره اما خلاقیت نه

ژیمناستیک تو مراحل پیشرفتش باعث سوختن قد میشه فقط شنا بسکت و والبیال قبل بلوغ مضر نیستن والا هر ور ...

خانوم سوگند این یکی که نظر من نیست

و خدایی که در این نزدیکی هاست

تز جدیده زبان بعد از ۹ سالو اینا

من به چشمم دارم میبینم من و خواهرم کلی از اطرافیان هرکس زیر مدرسه رفت زبان و سن بالا مشکلی ندارن و مسلطن

یکی از فامیل های ما از ۲ رفت الان ۹ سالشه انگار ایران دنیا نیومده

هرکی بعد مدرسه رفت الان لنگ‌میزنه

روانشناسی های جدید گه گاه اشتباه از اب درمیان

2706