2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت

353 بازدید | 50 پست

سلام و درود بر دوستان انشالله هر خانومی که در انتظار فرزنده خدا دامنشو سبز کنه انتظار واقعا سخته مخصوصا اگر عاشق بچه باشین من خودم بعد از دوسال و کلی تلاش باردار شدم و شبی نیست که برای همه ی منتظران دعا نکنم. 

دوستان میخواستم بدونم کسی تجربه یی داره از تعیین جنسیت من الان هفته نهم بارداری هستم خیلی گشنه میشم تند تند ضعفم میره همششش سردمه بخصوص پاهام، بعضی شبا تب لرز شدید دارم،واینکه من یا سونوگرافی فولیکولی اقدام کردم یعنی چندروز متوالی رفتم سونو تا اینکه گفت تخمک نیست و مایع ازاد در اطرافشه و اون روز دوبار اقدام داشتم حالا میخوام بدونم  احتمال میدین یا براساس تجربه جنینم پسر یا دختر!؟

راستی تو هفته ۶رفتم سونو ضربان قلبش ۱۱۶ تا بود.تخمدان راستمم فولیکول داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی تبریک میگم❤❤😍😍😍

این علائم چیزی و نشون نمیده عزیزم.

من خودم ترشی و شوری دوست دارم اینا علائم پسره اما دیروز رفتم سونو دختر بود😍

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738

همه کارو رو برای پسر انجام دادی خواهری اونوقت میگی بچم چیه؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2706