2737
2734
عنوان

تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 50 پست
تبریک عزیزم منکه حسم میگه پسره. خانوما واسه منم دعا کنین یساله منتظر نی نی ام اما موفق،نشدم و خدا ص ...

عزیزم هیچ نگرانی به دلت راه نده ، منم خیلی ترسیده بودم چون بعد ۷سال جلوگیری دوسالم هرماه منتظررررر فقط بخدا توکل کن دکترام خیلی بلانسبت بیشعورن و ادمو میترسونن  اول اینکه رازیانه خیلی عالیه و اینکه با سونوگرافی حتما روز تخمک گذاریتو پیدا کن چون من خودم روزای ۱۶-۱۸ اقدام میکردم براساس ترشحاتم نکنه تخمک گذاریم زودتر بوده وقتی تخمک گذاریتو پیوا کردی چندروز نزدیکی نکنننن مثلا ۸ روز تا قشنگ اسپرم قوی بشه بعدشم توکل بخدا. من انقدر حرص و جوش انقد شبانه روز غصه خوردم که نازام الان باید برم دنبال دوا دکتر خودشم یه ادم عجیببب ترسوییم.

عزیزم هیچ نگرانی به دلت راه نده ، منم خیلی ترسیده بودم چون بعد ۷سال جلوگیری دوسالم هرماه منتظر ...

عزیزم من دوره هام ۲۱ روزس و تخمک گذاریم دهم و یازدهم پریودمه..چون همسرم پسر میخواد دکتر میگفت روز تخمک گذاری اقدام داشته باشین الان یساله خیلی اذیت شدم این ماه کلی علایم داشتم تااینکه رفتم از دادم و بتام صفر بود ولی پری هم نشدم خیلی نگرانم ینی میشه باردار باشم

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم هیچ نگرانی به دلت راه نده ، منم خیلی ترسیده بودم چون بعد ۷سال جلوگیری دوسالم هرماه منتظر ...

عزیزم نگران نباش و جوش و حرص رو ازخودت دور کن واست ارزوی بهترین هارو دارم

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥

توی سایتای دیگه خوندم با وجود از منفی بودن کسایی ک باردار بودن

2742
عزیزم من دوره هام ۲۱ روزس و تخمک گذاریم دهم و یازدهم پریودمه..چون همسرم پسر میخواد دکتر میگفت روز تخ ...

انشالله به همین زودیا باردار میشین ولی من یه چیزی برام ثابت شد که بی بی چک ها و ازمایش ها هیچوقت دروغ نمیگن واسه منکه هرماه درست درمیومد مثلا یه بار ۱۲ روز عقب انداختم ازمایشم منفی بود واقعا هم پریود شدم  ولی عقب جلو شدن پریود تو ماه های اقدام نشونه ی خوبیه برای امادگی رحم برای بارداری

انشالله به همین زودیا باردار میشین ولی من یه چیزی برام ثابت شد که بی بی چک ها و ازمایش ها هیچو ...

ماه بانو جون منم مث شما فکر میکردم اما چندجای دیگه خوندم باوجود بی بی و از منفی بعد یمدت متوجه بارداریشون شدن و واسه همین فکرمو مشغول کرده