2737
2739
عنوان

خیلی مهم،تهرانی های عزیز تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 20 پست
تهرانی نبودن هم مگ حرص خوردن خواهر مگ تهران استکهلم یا تورنتو هست ک ناراحت باشم تهران نیستم والا ول ...

عزیزم خب همه شهرستانن دیگه منم از هر جا به غیر تهران با کلمه شهرستان میگم چون هر چقدرم بزرگ باشن باز نسبت به تهران کوچیکن

ولی این دلیل بر این نیست که خودمو بگیرم مثلا

الان خانواده همسرم شهرستانن و جاریم هم از همون شهر خودشونه

همشون یه سره بهم میگن تو با اینکه بچه تهرانی تا حالا ندیدیم خودتو واس ما بگیری ولی جاریت با اینکه از شهر خودمونه به ما محل نمیده و فکر میکنه چه شاهکاری کرده ازدواج کرده مثلا

اینو گفتم بدونی اینکه به بقیه جاها میگن شهرستان دلیل بر گرفتن خودمون نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلمه شهرستان چرابرای شما شهرستانیا فحش حساب میشه خب تهران پایتخت بقیه شهرهاهم میگن شهرستان خود صداوسیماهم وقتی شماره اعلام میکنه میگه شهرستانیهای عزیزبااین شماره تماس بگیرند

خب شهرستان هست مگه چیز عجیبیه چرا شهرستان رو فحش تلقی میکنی

خواهر شیراز شهرستان نیست کلانشهره 😑 ۲۵۰۰ سال پیش وقتی تهران به سیب زمینی میگفت دیب دمینی شیراز پایتخت بوده 😐

بعد دوستم با حالت توهین میگفت شهرستان طور. از این جهت که مردم شیراز شهرستانی ان و با عرض معذرت از دید ایشون عقب مونده هستن و حاضر نیست اونجا دانشگاه قبول شه. هر روز دارم امثال این چیزا رو میشنوم بعد شما بگین تهرانیا چ هیزم تری فروختن

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
2731
خواهر شیراز شهرستان نیست کلانشهره 😑 ۲۵۰۰ سال پیش وقتی تهران به سیب زمینی میگفت دیب دمینی شیراز پایت ...

خب شهرستان به شهرهای کوچیک تر و کم جمعیت تر میگن

شیراز در برابر تهران شهرستان محسوب میشه اما دلیل بر عقب موندگی و یا بی فرهنگیشون نیست اصلا

اون ادم مشکل داشته خیلی درگیرش نشو

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

پر واضحه ک چقد از رو حررررص نوشتی اینا رو دخترررر😁😁😁😁

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢