2737
2734

لیست کلانشهر های ایران برای خواهران و برادرانی که فکر میکنن فقط تهران شهر هست و بقیه جاها شهرستانه:

تهران مشهد اصفهان کرج شیراز تبریز قم اهواز کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان همدان کرمان یزد اردبیل بندر عباس و اراک

اینم بگم که "اصالتا تهرانی" 🤔 

تهران قبل از دوران قاجار یه روستای بسیار کوچیک بوده که پر از راهزن ها و الوات بوده. تقریبا همه ی این "اصالتا تهرانی ها" یه روزی به تهران مهاجرت کردن😘

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میفهمی تاپیکت توهینه؟

فک نمیکنم والا با توجه به چیزایی که هر روز از تهرانی ها میشنویم

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
فک نمیکنم والا با توجه به چیزایی که هر روز از تهرانی ها میشنویم

توشهرستانابدتره.....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738

ولی تهران یه چیز دیگست من خودم شیرازم ولی اصلا به پای تهران نمیرسه ولی خب گفان این موضوعات اونم تو این سایت درست نیست فقط دعوا راه میوفته

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
حالا شما چرا اینقدر حرص میخوری که تهرانی نیستی عزیزم و میخوای ثابت کنی بقیه جاها هم بزرگن؟؟ مگه تهر ...

دقیقا...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
نميدونم ماها ك تهران زندگي ميكنيم چه هيزمه تري بع بقيه شهرا فروختبم ايمقدر باما بدن بابا هممون هموطن ...

👍👍👍

شما انگار کلمه تهران یا تهرانی براتون فحش معنی شده که با این انزجار راجبش صحبت میکنین،برای شادی روح و روان شما همگی کوچ میکنیم تو کلان شهر های ذکر شده از طرف شما

🧿
حالا شما چرا اینقدر حرص میخوری که تهرانی نیستی عزیزم و میخوای ثابت کنی بقیه جاها هم بزرگن؟؟ مگه تهر ...

تهرانی نبودن هم مگ حرص خوردن خواهر مگ تهران استکهلم یا تورنتو هست ک ناراحت باشم تهران نیستم والا

ولی از این نظر تهرانیا خیلی کارم دارن با این طرز "شهرستان" گفتنشون و اینکه فقط تهران خوبه و بقیه جاها عن هستن

من خودم تا حالا حتی یبار هم شیراز نبودم ولی دوستم یجور به شیراز میگفت "شهرستان طور" ک داشت خندم میگرفت 😑

تهرانی نبودن هم مگ حرص خوردن خواهر مگ تهران استکهلم یا تورنتو هست ک ناراحت باشم تهران نیستم والا ول ...

خب شهرستان هست مگه چیز عجیبیه

چرا شهرستان رو فحش تلقی میکنی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706