2733
2734

دقیقا شوهرمنم همینطوریه،نه ناراحت نمیشم وظیفشه،خودمم همراهیش میکنم

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم اینطوره.هرروز هم براشون خرید میکنه همه وسایل خونشون هم جدید خرید براشون.نه ناراحت نمیشم تازه خوشحال هم میشم با اینکه اونا قدر نمیدونن ومادرشوهرم همش شوهرم نفرین میکنه

2728
جونت بی بلا. میشه لطفا بمن یاد بدی چطور امضا بذارم واسه خودم؟؟

نینیسایت من

اطلاعات کاربری

اونجا گزینه امضا داره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

به زور میفرستمش خونه باباش.چون خیلی بی محبت و سردن میگه مامانم عید تا عید از بچگی بوسم کرده محبت ندیده محبتی هم نداره بهشون ولی اگرم خوب بودن و میرفت و کاراشونم میکرد من ناراحت نمیشدم خانوادشن

2738
خیلی ممنون، شاد باشی عزیزم💕

قربونت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟