2733
2734
عنوان

سلام لطفا امام زمانی ها جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 26 پست
عزیزانم اینارا میدونم من ی جورایی نگرانم.استرس دارم.میخوام بدونم من بنده ک آدم گنهکاری بودم با ظهور ...

از بخش کلنیک مذهبی سایت سوالتو بپرس ولی فکر میکنم الان توبه کنی ورعایت کنی اصولو با ظهور امام مورد عفو قرار بگیرن گناهکارا بلاخره هیچکدوم معصوم نیستیم 

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
از بخش کلنیک مذهبی سایت سوالتو بپرس ولی فکر میکنم الان توبه کنی ورعایت کنی اصولو با ظهور امام مورد ع ...

من احساس میکنم خیلی گناه دارم خیلییی. احساس که نه ولی مطمعنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من احساس میکنم خیلی گناه دارم خیلییی. احساس که نه ولی مطمعنم

راه توبه همیشه بازه ...صدبار اگر توبه شکستی بازآ......ناامیدی و این افکار منفی از شیاطینه از همین امشب شروع کن توبه و خوب بودنو و جبران کن گذشته رو

عزیزانم اینارا میدونم من ی جورایی نگرانم.استرس دارم.میخوام بدونم من بنده ک آدم گنهکاری بودم با ظهور ...

چه گناهایی؟ این حرفارو ول کن اگه کسی رو تاحالا اذیت کردی از دلش دربیار و معذرت خواهی کن اگه هم نکردی هرکار دیگه ای تا الان کردی گناه نیست زندگیتو کن خوشحال باش سعی کن دنیارو جای قشنگتری کنی همین کافیه بهشت و جهنم همش استعارست

2728

بله بازم بهشت وجهنم هست درعدالت همه چیز یکسان میشه وزمان قیامت بانامه ی اعمال تکلیف ادم ها معلوم میشه همه گناهکاریم جز 12امام راه توبه بازه ناامیدی ازافکارشیطانه سعی کن خوب باشی وخوب بمونی وکمتر گناه کنی و برای ظهور اقا امام زمان عج بیشتردعاکن موفق باشی

عزیزم شما از چه لحاظ گنهکاری؟ املم زملن میاد دین واقعی اسلام رو ترویج میده اونایی که پیروی می کنن رستگار می شن یه سری ادمایی که جاه طلب و دنیا پرست هستند و دنبال پول و مقام هستن جلوی املم زمام وای میستن و مبارزه می کنن که جزء کفار حساب میان و نابود می شن

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

در ضمن دوستانی که می گن ۳۱۳ یار امام زمان هستن سخت در اشتباه هستن از اون ۳۱۳ نفر ۵۰ نفرشون زن هستن.که وظیفه دارن در زمان ظهور به زنان اموزه های دینی زو یاد بدن و واسطه ای باشن بین زنان و حضرت مهدی عج

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
در ضمن دوستانی که می گن ۳۱۳ یار امام زمان هستن سخت در اشتباه هستن از اون ۳۱۳ نفر ۵۰ نفرشون زن هستن.ک ...

خب همون ۵۰ نفر خانم هم از یاران امام زمان حساب میشن دیگه

از اول تا حالا تمام منابع موثق گفتن یاران امام به ۳۱۳ برسه امام ظهور میکنه

2738
خب همون ۵۰ نفر خانم هم از یاران امام زمان حساب میشن دیگه از اول تا حالا تمام منابع موثق گفتن یاران ...

اخه همه فکر می کنن ۳۱۳ نفر همه مرد هستند.

وای چی میشد امام زمان ظهور می کرد ارزومه تا وقتی زنده هستم اقا ظهور کنه 😢😢😢😢😢

والا آیت الله بهجت گفتن ظهور نزدیکه اینقدر نزدیک که پیر مردها هم ایشون رو می بینن. و رهبر انقلاب هم پرچم اسلام رو تحویل ایشون میدن. ایت الله بهجت اعلام کردن که اقای خامنه ای اخرین زعیم مسلمین هستن  تا ظهور بشه