2737
2734
عنوان

سلام لطفا امام زمانی ها جواب بدن

265 بازدید | 26 پست

سلام ی سوال چند وقته ذهنما درگیر کرده وقتی امام زمان ظهور کنه کسانی که گناهکار بودن میرن جهنم؟

کلا بعدش چی میشه دوباره همه زنده میشن باهم زندگی میکنند؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی امام زمان بیاد قیامت نمیشه که.بعد از مدتی قیامت میشه که همه ی زمین و زمان در هم میپیچه و همه می میرن و ...

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2731

طبق روایات وقتی امام زمان ظهور کنه که اولش یه مدتی کلا جنگ میشه همه کافرا کشته میشن حتی مسلمونایی که به دستورات دینشون کامل عمل نمیکنن کشته میشن بعد که تو دنیا فقط یه تعداد کمی آدم (مسلمونای واقعی) باقی موندن امام زمان حکومت میکنه بعد چند سال هم میمیره و بعد یه جایی خوندم بعدش برعکس امامای دیگه ظهور میکنن اول امام 11هم بعد امام دهم..... تا اینکه میرسه به امام علی و پیامبر بعدشم قیامت میشه

2738

نه اینطور نیست سالیان سال امام زمان عج حکومت میکنند وبعدش توسط یه زن یهودی شهید میشند و نمیدونم (اینجا روتحقیق کن ازیه عالم باسواد) بافاصله ی زمانی یا بلافاصله دنیا ازهم میپاشه بازلزله وروزقیامت میشه واونوقت بانامه ی اعمالمون یاتوبهشتیم یاجهنم درزمان امام زمان عج اون 313یارشون که مرده باشند زنده میشند یعنی رجعت میکنند به دنیا وبه امام زمان عج کمک میکنند که دنیا ازظلم پاک سازی بشه من اینا رو توکتاب ها خوندم وازعلما شنیدم

عزیزانم اینارا میدونم من ی جورایی نگرانم.استرس دارم.میخوام بدونم من بنده ک آدم گنهکاری بودم با ظهور ...

عزیزم اگه تحت فرمان امام زمان باشی و توبه کنی مطمئنا جایگاه بالایی داری وگرنه اهل دوزخ. مثل حر علیه السلام 

نه اینطور نیست سالیان سال امام زمان عج حکومت میکنند وبعدش توسط یه زن یهودی شهید میشند و نمیدونم (این ...

فکرکنم اون ۳۱۳ نفر هروقت باشن تو دنیا امام ظهور میکنه

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
2706