2733
2734
عنوان

مهریه ۱۴

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 60 پست
مگه هر پسری پایین تر باشه خودش جهاز میگیره؟؟ اتفاقا اگر پایین تر باشه دنبال اینه با خانومی ازدواج کن ...

من نگفتم خسیس عزیزم

ولی این خرید ها خسیس بودن رو رد نمیکنه 

من آدم خسیس میشناسم همه چی خارجی همش سفر خارج ولی برات یه آب معدنی بخره میگه پولش رو بده

خسیس بودن حالت ها مختلف داره

عزیزم منم مهرم ۱۴تاس جهازم قرار بر چند قلم جنس بود که همسرم گفت من فقط تا سقف فلان تومن میتونم بیشتر ...

میگه دیگه پولدار نیست که فدات شم میگه وسع مالیم اینقدره میگه بریم سره خونه زندگیمون باهم زندگیمونو میسازیم بعدا وسایل بهتر میخریم و این حرفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم نمیکنه 😣

نشی 

حداقل خونه ای س دنگ یا چیزی ب نامت کنه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728
خدا کنه خسیس نباشه

بهش بگو که بعد از ازدواج به هیچ عنوان نمیخوای بری سرکار ببین چه عکس العملی نشون میده

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
بهش بگو که بعد از ازدواج به هیچ عنوان نمیخوای بری سرکار ببین چه عکس العملی نشون میده

گفتم میگه باشه نرو فقط من خودم میترسم اگه نرم واسه خودم نتونم پول جمع کنم با ۱۴ تا مهریه هیچ پشتوانه ای ندارم دیگه اگه یه روزی اسم طلاق بیاد وسط از یه طرفمم میترسم برم سره کار بد عادت شه رج نکنه واسم 😣

😣 نمیکنه شاید بعدا بکنه اگه من زن خوبی باشم اینو خودش گفت بهم

خخخ عجب 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738
😣😣😣😣

اینجوری خب سخته عزیزم

گفتم میگه باشه نرو فقط من خودم میترسم اگه نرم واسه خودم نتونم پول جمع کنم با ۱۴ تا مهریه هیچ پشتوانه ...

از الان به طلاق چرا فکر میکنی؟؟ مثبت فکز کن 

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
[QUOTE=87235717]اینجوری خب سخته عزیزم[/QUOTE😔😔😔😔

😗😍

2706