2733
2734
عنوان

مهریه ۱۴

482 بازدید | 60 پست

سلام خوشگلا من الان ۴ ماهه نامزد کردم عقد نیستم به اصرار خانواده نامزدم ۱۴ مهریه تعیین کردم اما همش ترس دارم از اینده و اینکه نامزدم چند تا مشکل داره اولی اینکه اصرار نمیکنه ولی میگه برو سره کار توجیهشم اینه که زن تو خونه بشینه کلافه میشه دومی اینه که وضع مالی انچنانی نداره میترسم بی پولی فردا روز اذیتم کنه چون من خودم کار میکنم و درامد دارم همش میگم من که کار میکنم پس دیوونه ام مگه شوهر کنم اونم شوهری که وضع مالی معمولی داره انچنانم دوسش ندارم که بگم میخوام حتما ازدواج کنم خواستگاره دیگه نداشتم و اینکه امسال میشه ۲۹ سالم دیدم دیگه دیره و اینکه جهازم اون قراره بده  ولی ۶۵ میلیون تومن فقط میخواد جهاز بده عروسیم میخواد واسم بگیره پسره خوبیه اهل دود و دم نیست فقط یه کوچولو دوست بازه واینکه شغلش املاکیه همه میگن املاکیا ادمای خوبی نیست و اینکه مثلا عیدی میخواست بیاره خونمون واسه من به زور خودم دو تا کتونی خرید یکی ۱۸۵ تومان یکیم ۷۵ تومانواسه خانوادمم شیرینی اورد هی میگه چون عقد نیستیم من نباید عیدی بیارم میترسم خسیس باشه چون خیلی منو بیرون نمیبره و الان تو دوران نامزدی پول تو جیبی نمیده عق و عروسیم یکی کرده که انگار خرجی نده در کل میترسم عقد کنم چون مهریم کمه میخوام برم پیشه مشاور اگه بگه جدا شو جدا میشم نظره شماها چیه دارم اشتباه میکنم ادامه میدم یا نه !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم چی درسته ولی اگه جات بودم حتما از الان بهش می گفتم همه حقوقم مال خودم و خرج زندگی نمیکنم

حق کار و تحصیل رو هم تو محضر میگرفتم

خودم همه این کارها رو انجام دادم تازه همسرم درآمدش بهتر از منه

ولی حالا که شناخت پیدا کردم حقوقم رو دربست میدم بهش

بنظرم بالاتر بکن مهریه حداقل ۱۱۴ کی داده کی گرفته اما باشه باز بهتره 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738
نمیدونم چی درسته ولی اگه جات بودم حتما از الان بهش می گفتم همه حقوقم مال خودم و خرج زندگی نمیکنم حق ...

عزیزم‌من صد سال حاضر نیستم حقوقم رو بعدا بدم اون باید خرج منم حتما بده 

تگر خسیس بود جهاز و خودش نمیخرید 

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
2706