2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین خواهر گلم تو زندگی همه مشکل هست خدا هرجا صلاح بدونه جوابت میده من خودم یه دوره خیلی سخت گذروندم ...

ديگه تحمل ندارم بريدم از بچگي دارم زجر ميكشم،چرا تموم نميشه،دعا كن خدا ي كاري كنه ازش جداشم ديگه نميتونم تحمل كنم

امیدوارم مشکلاتت با همسرت حل بشه  

برای تست پاپ اسمیر هم نگران نباش چون مثبت شدنش همیشه نشونه سرطان نیست امیدوارم برای شما هم همینطور باشه 

حالا که دکتر نمی تونی بری برو خانه بهداشت تو خانه های بهداشت این تست رو رایگان انجام می دن بعد اگر مشکل داشته باشه به پزشک ارجاع می دن 

من برات دعا می کنم مشکلت هر چه زودتر حل بشه 

2731
شاید ازمایش ات رو بخاطر هزینه اش میپیچونه ازمایشگاه دولتی پیدا کن. حرص و استرس هم نکش  که خیلی ...

ي ازمايش دادم گرون شد حالا بايد برم سونو داخلي،نميدونم هزينش چقد ميشه ولي ميدونم بخاطر پولشه،پول واسش از سلامتي من مهمتره

عزیزم مدام ایه الکرسی بخون و ازخدابخاه سالمت کنه 

ایه الکرسی نذر کن منم برات دعامیکنم عزیزدلم نگران نباش خداخیلی مهربونه 

کی جوابشومیدن که مطمعن بشی اشتباه هست ؟ب ماهم بگوبطفاهرچی گفتن برات دعامیکنم گلم

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️
ببین فقط برای خود خود خدا بنویس من یه بار از ته دلم ازش خواستم فقط یه بار دخترم تو خواب ببینم باورت ...

باشه حتما ميتويسم حداقلش اينه ك سبك ميشم،خدا بهت صبر بده عزيزم روحش شاد باشه

2740
دارم خفه ميشم هيچكسو ندارم باش درددل كنم خدايا كجايي

همین ناراحتی ها هم بیماری رو تشدید میکنه

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
عزیزم مدام ایه الکرسی بخون و ازخدابخاه سالمت کنه  ایه الکرسی نذر کن منم برات دعامیکنم عزیزدلم ...

ممنونم دوست خوبم ك بفكرمي،نميدونم بايد برم سونو داخلي،اصلا نميدونم چطوره هنوزم وقت دكتر نگرفتم،وقتي جوابشو گرفتم حتما بت خبر ميدم

ديگه تحمل ندارم بريدم از بچگي دارم زجر ميكشم،چرا تموم نميشه،دعا كن خدا ي كاري كنه ازش جداشم ديگه نمي ...

دعا نمیکنم جدا شی دعا میکنم خدا هرچی صلاحت برات به وجود بیاره دعا میکنم خدا شوهرت مجنونت کنه با تمام وجودم ازش میخوام زندگیت غرق عشق کنه تا جبران بچگی سختت هم بشه دعا میکنم بهترین شرایط برای خوشبختیت فراهم کنه به حق فاطمه زهرا 

😭

این شوهرایی ک نمیذارن زنشون بره بیرون از کجای مریخ اومدن واقعا؟یعنی چی

مگه اسیر گرفتن

ب شعور ادم توهین میشه.

من همسرم درطول روز هرجا بخوام میرم.فقط میگه تا نه یا نه ونیم خونه باشم

می دانم که روزهای خوبی در راه است
ي ازمايش دادم گرون شد حالا بايد برم سونو داخلي،نميدونم هزينش چقد ميشه ولي ميدونم بخاطر پولشه،پول واس ...

هزینه اش زیاد نمیشه عزیزم،برو بیمارستان مدرس توی سعادت آباد،بخش زنان،تمام هزینه هات با دفترچه تقریبا "رایگانه،زنگ بزن تلفنی وقت بگیر راحت وقت میدن

امیدوارم مشکلاتت با همسرت حل بشه   برای تست پاپ اسمیر هم نگران نباش چون مثبت شدنش همیشه نشونه ...

رفتم عزيزم و ازمايش مرحله دو رو هم انجام دادم و نوع ١٨ ثابت شد حالا علايم و درد سرطان رو داشتم،دكتر رفته بودم گفت مشكوكه و بايد سونو داخلي بدي 

2706