2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزيزم تهران نيستم

عزیزدلم نگران نباش،حتما" توی شهر شما هم بیمارستان دولتی هست،اکثر بیمارستان های دولتی بخش زنان و زایمان دارند،همسرتون رو متقاعد کنید که هزینه ای ازتون نمیگیرن،لطفا" پیگیری کنید

ممنونم دوست خوبم ك بفكرمي،نميدونم بايد برم سونو داخلي،اصلا نميدونم چطوره هنوزم وقت دكتر نگرفتم،وقتي ...

بهت درخاست دوستی میدم قبول کن ازاونجا خبرم کن

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️
2740
ممنونم عزيزم از راهنماييت

منم پدر و مادرم فوت کردند،از خواهر و برادر و همه کس و کارم دورم و توی غربت زندگی میکنم،منم کسی رو ندارم باهاش درددل کنم جانم،خدا بزرگه خودش بهترین و مهربان ترین یار و یاوره،به خودش پناه ببر و از خودش کمک بخواه،خدا یار بی کسانه جان دلم

منم پدر و مادرم فوت کردند،از خواهر و برادر و همه کس و کارم دورم و توی غربت زندگی میکنم،منم کسی رو ند ...

عزیزدلم😢😢❤️

منم پدر و مادرم فوت کردند،از خواهر و برادر و همه کس و کارم دورم و توی غربت زندگی میکنم،منم کسی رو ند ...

ديگه بريدم واقعا كشش ندارم سخته بي كسي،وقتي كسيو نداري حتي ب حرفات گوش بده،يكي ك نوازشت كنه و بگه همه چي درست ميشه،بت اميد بده

ديگه بريدم واقعا كشش ندارم سخته بي كسي،وقتي كسيو نداري حتي ب حرفات گوش بده،يكي ك نوازشت كنه و ب ...

عزیزم تحمل کن این روزامیگذرن ایشالاشوهرتم عاقل میشد باعشق پسذت زندگی کن گلم مردا همه یجاشون میلنگه