2737
2734
عنوان

برنامه ی روزانه برای ملکه ها 👸👸👸👸

| مشاهده متن کامل بحث + 138595 بازدید | 1322 پست
سلام ملکه ها نماز روزه هاتون قبول از امروز دیگه برنامه نمیزارم فکر کنم بازخورده کافی رو نداره به قو ...

عه چرا!؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! بزار من هستم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
سلام ملکه ها نماز روزه هاتون قبول از امروز دیگه برنامه نمیزارم فکر کنم بازخورده کافی رو نداره به قو ...

پس عکس لغات چی میشه گلم؟! 😍

حداقل بگو از کجا و کدوم کتابه

تیکر عروسیمه 😍ان شااالله میشه برای اینک سرموعد برگزارشه ب خوبی و خوشی،ی صلوات مهمونم کنی؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قراره کنار هم روزهای خوبی داشته باشیم 

این بار کم نمیاریم 

هر کس با ماست و میخواد زندگیشو تغییر بده ، یا علی بگه و بلند شه وسایل زیر رو آماده کنه 😊👇

💢لیست موارد مورد نیاز یک عدد دفتر یادداشت که میخواد دستیارمون بشه همیشه دم دستمون باشه کمک کنه تا چیزی یادمون نره 🗒📒 

یه عالمه خودکار و مداد و ماژیک رنگی رنگی که نباید هیچ وقت چیزی از قلم بیافته 🖌🖊📝✏️ 

یه جعبه جادویی خوشگل اگر جعبه کادویی داریم میتونیم ازش استفاده کنیم یا خودمون با خلاقیت ذاتیمون از هرچیزی که داریم یه جعبه درست کنیم من بعضی موقع از جعبه کفش هایی که به کارم‌نمیاد و کاغذ کادویی و چسب درست میکنم خیلیم عالی میشه این جعبه جادویی قراره بشه سنگ صبورمون تو قلبش کلی ارزوها و خواسته هامونو نگه داره تا یروزی که بهشون برسیم 🎁 

کتاب های مورد علاقمونو بزاریم دم دست 📚📕 

چند عدد کتاب اموزشی زبان خارجی دفتر مخصوصش برای یادداشت برداری 📓📔📓

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

زود زود آمادشون کنید 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
2731

💬روزانه های شگفت انگیز 

⚜️ رفتن سر وقت جعبه جادوییمون شکر گزاری 

🤲🙏نماز سروقت دعا و صحبت با خدا

🧘‍♀️۱۵ دقیقه یوگا 

🍉🍒🍓🍎وعده میوه

🛀 دوش روزانه ۳تا ۵ دقیقه

👱‍♀️💄 رسیدگی روزانه به ظاهر موها لباس قبل از شروع کارها

💃دنس تایم رقصیدن با ی اهنگ شاد

👫مرتب کردن ظاهر و لباس قبل از اومدن همسر 

🥛🍵نوشیدن یک لیوان شیر یا دمنوش ارام بخش یا خوردن یک سیب 🍎🍏قبل از خواب برای ارامش و داشتن خواب خوب خواندن دعا شبانه قبل رفتن ب رختخواب🙏🤲

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

کارهای بالا کارهای روتینی هست که هر روز باید انجام بدیم 

در کنار اون هر روز صبح که بیدار شدید ، هر ساعتی که بود تو تاپیک برای همه پیام صبح بخیر و شادی میفرستیم 

که این کار انگیزه ای بشه برای زود بیدار شدن 😍😍😘😘😘😘

باید ها و نبایدها😍😍😍😍😍😍

۱- انرژی منفی ممنوع😍

۲- هر روز صبح تایم بیداری اعلام شود 😉

۳-تا ۹ شب اعلام لیست روزانه و ستاره های داده شده 🤗

۴- هرشب ساعت ۸-۱۲ لیست برنامه روز بعد اعلام شود 😚

۵- هرشب به رفتارهای اون روز فکر کنیم بادداشت برداریم که نقاط ضعف و قوت خودمونو بیشتر بشناسیم 🤔

۶- رعایت قانون worry time به این صورت که هر روز فقط اجازه داریم ۱۵ دقیقه به مسایل ناخوشایند زندگیمون فکر کنیم و بعد از این تایم اجازه ورود هیچ گونه فکر بد منفی که باعث ناراحتی و عصبانیتمون میشه به افکارمون نمیدیم😕 

۷- مراعات قانون مدیریت لحظه ایی اینجوری که هر چیزی از هرجا بر میداریم بعد از استفاده سرجایش میگذاریم همون موقع 🙂

۸- استفاده محدود از تلفن همراه فضای مجازی باید باید تایم براش در نظر بگیریم و عمل کنیم 😑

۹- مطالعه کتاب اموزشی و کتاب های دیگر و کار هنری مورد علاقه باید انجام شود👸👸👸👸👸

و در آخر شعار ما ملکه ها : 

♡ فقط خودتان هستید که قدرت تغییر زندگیتان را در دست دارید♡

حالا بیاید شروع کنیم 💪

برای این شیک و سالم غذا بخورید، پیشنهاد می‌کنم به شیوه زیر غذا بخورید:

* لقمه‌های کوچکی بردارید و به آرامی آن را بجوید.

* قبل از اینکه غذای بیشتری را در قاشقتان قرار دهید، جویدن و بلعیدن هر لقمه را به اتمام برسانید.

* قاشق و چنگالتان را در میان هر چند لقمه پایین بگذارید و قبل از اینکه دوباره، آن هارا بردارید تا ده بشمارید.

* هر یک یا دو دقیقه، یک جرعه آب بنوشید(البته اگر عادت به نوشیدن آب سر سفره دارید ، در عیر این صورت این قسمت رو حذف کنید)

* موقع غذا خوردن از تماشا تلویزیون، خواندن کتاب، استفاده از کامپیوتر و موبایل خودداری کنید. حتی از صحبت با دیگران صرف نظر کنید و همه توجه خود را روی خوردن لقمه غذا متمرکز کنید.

این  هم چند نکته اضافی برای رعایت آداب غذا خوردن:

* موقع غذا خوردن آرنجتان را روی میز نگذارید.

* در طول غذا خوردن قاشق و چنگال را رها نکنید. در تمام طول غذا خوردن، قاشق و چنگال را به دست داشته باشید. وقتی دارید لقمه‌ای را می‌جوید، در حالیکه قاشق و چنگال را به دست دارید، آن‌ها را در بشقاب بی حرکت نگه دارید. اگر قاشق و چنگال را بکلی رها کنید و یا دست‌هایتان را زیر میز ببرید، کار نازیبایی است.

* در حالیکه دهانتان پر است، حرف نزنید. بعضی‌ها فکر می‌کنند وقتی دارند دولپی غذا می‌جوند، اگر دستشان را جلوی دهانشان بگیرند، می‌توانند حرف بزنند. نه! شما نمی‌توانید با دهان پر حرف بزنید بدون این که حال آدم‌های دیگر را بهم بزنید!

بیایید شیک غذا بخوریم. اینطوری سالم‌تر و جذاب‌تر خواهیم بود 

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

شبتون بخیر و شادی گلای من

گلبوته عزیزم ممنونم که به فکرم هستی و چقدر برام ارزشمند و باید بگم خداروشکر واقعا بهتر شده روزای اول انگار عزادار بودم همش خستم بود😂😂😂😂وقتی شوهرم میگفت فلان غذای دیروزُ بیار از خوشحالی پس میفتادم ک نیازی نیست غذا درست کنم😂😂😂😂

من ساعت ۹صبح از خواب بیدار میشم😊(زودتر نمیتونم حقیقتش تازه اون اوایل ۱۱بیدار میشدم بزن دست قشنگُ رو به افتخارم😂😂😂)

ارایش و عوض کردن لباس داشتیم💃💃👄💄💍💎

بعد صبحونه بسیار مقوی😋😋🍞🍳

و عملیات اماده سازی ناهار خوشمزه به نام ته چین مرغ😋😋😍😍😍

امروز به خاطر دیروز که کلیییی کار داشتم بیشتر رست بودم

فیلم دیدم،میوه خوردم،بازی با همسر محترم😁

شامم سوپرایز بود املت قارچ😂😂😂😂

چ تمیزکاری اتاقمون😍😍😍

راستی گاز و سینک و اینارم کلیییی تمیز کردم😍😍😍😍

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤
2740

سلام گلبوته جون چند وقت پیش که گفتین روی گاز چیزی نکشید من پاشدم اون ورق آلومینیوم روش کندم انداختم آشغالی و چون گازم مشکیه خیلی مشکل داشتم باهاش ولی الان خیلی راضی هستم چون با سرکه و جوش شیرین که قاطی کردم اسپری میکنم و پاک میکنم واقعا برق میندازه

سلام دوستان منم امروزتابیدارشدم یه اهنگ شادگذاشتم مسواک زدم موهاموشونه کردم صبونه خوردیم باپسرم یک ساعت کارای خونه روانجام دادم غدامم ازدیروزداشتم ناهاروشام.سه ساعت درس خوندم  بچهابااینکه نزدیک پ....دیم هست ولی اصلاعصبی نیستم بسیارارومم باپسرم‌.واقعاکه تلقین مثبت خیلی تاثیرگذاره😍

سلام صبحتون بخیر و شادی عزیزان 🌹🌹🌹

گلبوته جون برای تایم از گوشی لطفا به من بگین چطوری برنانکه بریزیم 😬😬🙈🙈🙈🙈

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

اوووو خوب شد ملکه نیستم کُنتس هستم چقدر کارتون سخته

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

@بانو_ملکه     بیا برای ملکه هاست،😍😍😍⁦✌️⁩😘😘😘

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2706