2737
2739

من سیاه دونه رو میشناسم دیگه چی هس الان دارم میرم عطاری

رازیانه و بومادران معجزه میکنه

یه استکان صبح بومادران بخور و یه استکان شب رازیانه تا قبل پریودی بخور

اگه عرق خوبشو پیدا نکردی بگیر خودت دم کن

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رازیانه و بومادران معجزه میکنه یه استکان صبح بومادران بخور و یه استکان شب رازیانه تا قبل پریودی بخو ...

باید عرقش باشه من رازیلنه دارم باید دم کنم

رازیانه 

و تخم شوید 

پاک کننده رحم هستن خیلی گرمن 

سیاهدانه و عسلم حتما باید با هم ترکیب بشن بهش میگن دوسین اینم عالیه من نتیجه گرفتم ازش

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2738

همون عطاری ک میری معمولا عسل هم دارن دیگه 

صبح ها ناشتا دوسین رو بخور 

فقط سیاهدانه رو ک اسیاب کردی بلافاصله با عسل ترکیب کن چون اگه بمونه فاسد میشه زود ولی ترکیبش با عسل خیلی زیاد میمونه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
باید عرقش باشه من رازیلنه دارم باید دم کنم

فرقی نداره 

فقط من دمنوششو با زنجبیل تازه و گل محمدی و هل و دارچین دم میکردم که طعمش خوشمزه باشه

الانم بازدارم بعد شش سال

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
2706