2737
2739
عنوان

افسردگی بعد زایمان 😭

56 بازدید | 9 پست

شما بعد زایمان چیکار کردید که حالتون بهتر بشه😢😢😢من 15روزه زایمان طبیعی کردم خیلی حالم بده بچه داری خستم کرده شب بیداری روزاهم استراحت ندارم زخم سینه هام تا 10 روز اول خیلی اذیتم کرد حالا هم بچم مریضه 😭😭😭

خدایا بابت نی نی تو دلیم شکرت😍ممنونم 👪

یکی دوماه اول همینه کم کم خونریزیت تموم میشه خوابت بهتر میشه بچه آرومتر میشه سینه ت خوب میشه من تمام اینارو داشتم تا دوماهگیه بچه م آرزوی مرگ داشتم ولی خوب شدم الانم پسرم داره چهارماهه میشه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

سعی کن واسه کارای بچه کمک بگیری تامیتونی من بااینکه مامانم کلی کمکم بود باز داغون بودم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی گاهی بچه رو بسپر به کسی برو باشوهرت یکی دوساعتی بیرون خیلی تاثیر داره

2731
یکی دوماه اول همینه کم کم خونریزیت تموم میشه خوابت بهتر میشه بچه آرومتر میشه سینه ت خوب میشه من تمام ...

منم واقعا بعضی مواقع ارزو مرگ میکنم 😭😭😭😭😭بعد پشیمون میشم ناشکری میکنم 😢😢😢

راستی گاهی بچه رو بسپر به کسی برو باشوهرت یکی دوساعتی بیرون خیلی تاثیر داره

وقتی شوهرم هس خیلی حالم بهتره ولی شوهرمم نیس سرکار 😢😢

منم واقعا بعضی مواقع ارزو مرگ میکنم 😭😭😭😭😭بعد پشیمون میشم ناشکری میکنم 😢😢😢

خوب میشی.منم اون موقع بهم میگفتن خوب میشی باورم نمیشد ولی شدم

خوب میشی.منم اون موقع بهم میگفتن خوب میشی باورم نمیشد ولی شدم

خوشبحالت که گذشته واست😔😔😔کاش منم زودتر خوبشم فکر نمیکردم یه روز اینقدر داغون بشم

2740
خوشبحالت که گذشته واست😔😔😔کاش منم زودتر خوبشم فکر نمیکردم یه روز اینقدر داغون بشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2436872/

وای-خدا-نوزاد-داری-چقدر-سخته?page=1

ببین منم مثل تو تاپیک میزدم الان راه افتادم فقط باید بذاری زمان بگذره کم کم که خواب بچه ت تنظیم شد و خودتم روبراه شدی و بچه به خنده و بازی افتاد برات شیرین میشه.من الانم کلافه  میشم ولی خیلی خیلی بهترم