2752
2734
سخت نگیر انقد ممکنه واسه توهم پیش بیاد خودتو قوی کن عزیزم بالاخره ماخودمونم از رو کنجکاوی شاید چیز ...

درسته عزیرم ،اما میترسم شماره زنه رو برداشته باشه وبهش زنگ بزنه ،خدا لعنت کنه زنای خرابو که زندگیمونو خراب میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درسته عزیرم ،اما میترسم شماره زنه رو برداشته باشه وبهش زنگ بزنه ،خدا لعنت کنه زنای خرابو که زندگیمون ...

اگه شوهرت اینکارِ بود انقد ناشیانه لایک نمیکرد

مطمئن باش هیچ خطایی از شوهرت سر نمیزنه

واقعا راست میگین ؟؟؟؟

شوهر من که هروقت سابقه جستوجو شو نگاه میکنم میبینم زنای س ک س و .... سرچ کرده انقدر دلم میگره .هرچی هم بهش میگم انقدر پررررو که میگه من نگاه نکردم 😔

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **
خودت بودی تحمل میکردی که اینجوری میگی؟

ببین گلم میفهممت خیلی سخته ولی از من به تو نصیحت اصلا بهش فکر نکن چون با این کار فقط تو زجر میکشی .ببین منفی فکر نکن با خودت تکرار کن حتی اگه هم همچین کاری میکنه ارزشش همون زنای هرزن به نظر من کاملا بیخیال باش عزیزم.بازم میگم فقط خودت اسیب میبینی

ببین گلم میفهممت خیلی سخته ولی از من به تو نصیحت اصلا بهش فکر نکن چون با این کار فقط تو زجر میکشی .ب ...

دقیقا موافقم چون هرچی بگی انگار بیشتر حریص میشن منم دیگه بیخیال شدم 

شوهر من که هروقت سابقه جستوجو شو نگاه میکنم میبینم زنای س ک س و .... سرچ کرده انقدر دلم میگره .هرچی ...

شوهرم منم مبینه فیلمای س ک سی عکس و داستانای س ک سی ،گاهی با خودم میگم شاید همین چیزا باعث تحریکش شده 

واقعا راست میگین ؟؟؟؟

بله 

کسی که بخواد خراب باشه انقد حواسش جمعِ که سوتی نده

نه شوهر بنده خدای تو که حالا از سر کنجکاوی یا نادونی یه کسی رو دیده یهو دستش خورده لایک کرده که اصلا متوجه نشده

زندگی رو به خودتو شوهرت تلخ نکن عزیزم

مطمئن باش همونجوری که تو این ۷ سال بهت وفادار بوده الانم هست و می مونه

زیادی حساس بشی اونم سعی میکنه از تو آتو بگیره  وزندگیتون واسه یه چیز واقعا بی ارزش بهم میریزه

شوهرم منم مبینه فیلمای س ک سی عکس و داستانای س ک سی ،گاهی با خودم میگم شاید همین چیزا باعث تحریکش شد ...

بلخره خوب تحریک میشن دیگ ولی خوب تا حالا ندیدم لایک کنه ولی فرقی نمیکنه وقتی نگاه میکنه یعنی خوشش میاد دیگ .خدا خودش به راه راست هدایتشون کنه 

ببین گلم میفهممت خیلی سخته ولی از من به تو نصیحت اصلا بهش فکر نکن چون با این کار فقط تو زجر میکشی .ب ...

بخدا دست خودم نیس ،۷ساله یه عالمه سختی و دلتنگی کشیدیم تازه داریم به اسایش میرسیم خونه زندگی درست میکنم بعد ش وه فکر میکنم شوهرم همچین کاری کرده باشه دیگه از زندگی ناامید میشم

2706