2737
2739

نمیدونم چرا بعضی از مردا چشمشون پاک نیست منم با شوهر همین مشکلو دارم قبل ازدواجم شرط کردم من شوهر چشم پاک میخوام و گفت که هست ولی دروغ گفته بود

🌹خدایا، آدم های خوب سر راهم قرار بده🌹
بخدا دست خودم نیس ،۷ساله یه عالمه سختی و دلتنگی کشیدیم تازه داریم به اسایش میرسیم خونه زندگی درست می ...

ببین فدات شم بازم میگم فقط مثبت فک کن اگه شوهرت اهل این کارا بود الان متاسفانه پر شده از این زنهایی که مفت خودشونو میفروشن و احتیاجی به اینستا نداشت وشاید فقط از سر کنجکاوی بوده بعدشم اکثر این پیجا زن نیستن عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها واقعا چرا ما زنا همیشه ترس از دست دادن مردا رو داریم چرا اونا هیچ ترسی برای از دست دادن ما ندارن چرا همش ما باید مواظبشون باشیم بابا یکم مثل خودشون بیخیال باشین هرغلطی دلشون میخواد بزار بکنن با این کار فقط روح و روان خودمونو ازار میدیم

۷ساله عزیزم

بابا خودت رو درگیر این چیزها نکن باید بعضی اوقات از کنار بعضی چیزها چشمت رو ببندی و رد بشی ولی در همین حال حواستم جمع باشه تکرار نشه از طرف شوهرت

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳
2731
بابا خودت رو درگیر این چیزها نکن باید بعضی اوقات از کنار بعضی چیزها چشمت رو ببندی و رد بشی ولی در هم ...

اگه همش بخوای فکر این  چیزها رو کنی فقط خودت رو داغون میکنی  

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳