2733
2734
عنوان

منفی کاذب داشتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15210 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کنه خیلی دوس دارم باردار باشم چون خیلی علائم داشتم و کل ماه اقدام بودیم مطمعن شده بودم که باردار ...

انشاالله ک هستی

خییییلی خوب درکت میکنم چون هیجده هفته پیش حال و احوال تورو داشتم از موقعی ک جواب مثبتو گرفتم تا الان دل تو دلم نیس ک بغل بگیرمش

همش استرس سلامتیشو دارم

از ته دل برات دعا میکنم نی نی دار باشی

لطفا برای رسیدن ب حاجتم یه صلوات مهمونم کنید😍
2728
واااای چه بد نفهمیدین چرا منفی میشده

نه ولی سر بچه دوم و سوم هم باز نه بی بی چک ن ازمایش تا دوماه معلوم نمی کرد بعد از اون مثبت میشد  حالا زن دایم برا ی اینکه بفهمه بارداره یا نه باید دو ماه صبر کنه 

خدایا شکرت
انشاالله ک هستی خییییلی خوب درکت میکنم چون هیجده هفته پیش حال و احوال تورو داشتم از موقعی ک جواب مث ...

خخخخیلی استرس دارم نازنین جان برام دعا کن بیزحمت

نه ولی سر بچه دوم و سوم هم باز نه بی بی چک ن ازمایش تا دوماه معلوم نمی کرد بعد از اون مثبت میشد &nbs ...

إههه خب پس منم منتظر باشم تا یکشنبه اگر پریود نشدم که صبح یکشنبه میرم آز، دعا کنید بچه از استرس نمیرم تا اون روز

2738
وای ستاره شما استرس نداری؟ چیکار کنیم حواسمون پرت شه

استرس ک نگوووووو

من سردخترم خیلی اذیت شدم براهمین میترسم بازدردسرای دخترم برام پیش بیاد

دارم میمیرم ازاسترس 

برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین
استرس ک نگوووووو من سردخترم خیلی اذیت شدم براهمین میترسم بازدردسرای دخترم برام پیش بیاد دارم میمیر ...

من بچه اولمه شوهرمم طفلک انقد ذووووق داشت بیبی که منفی شد اصلا رفت سر کار برگشت فوری

دوس دارم خوشحالش کنم

من بچه اولمه شوهرمم طفلک انقد ذووووق داشت بیبی که منفی شد اصلا رفت سر کار برگشت فوری دوس دارم خوشحا ...

آخی عزیزم

انشالله خدادلتون رو شاد کنه

چندماه اقدامی 

و مشکل خاصی خوندارید 

آخی عزیزم انشالله خدادلتون رو شاد کنه چندماه اقدامی  و مشکل خاصی خوندارید

ماه اولمه، یه ساله خونه داریم اولاش من نمیخواستم بعدم هی عقب انداختم به بهانه چکاب و آزمایشای پیش از بارداریو ... الان پشیمونم یک نفر هم بهم نگفت که جلوگیری نکن

ماه اولمه، یه ساله خونه داریم اولاش من نمیخواستم بعدم هی عقب انداختم به بهانه چکاب و آزمایشای پیش از ...

انشالله ک بارداری توفکرنباش

سعی کن استرس نداشته باشی اخه استرس خیلی بده و باعث پریودیت میشه

2706