2733
2739
عنوان

منفی کاذب داشتید؟

15209 بازدید | 30 پست

سلام دوستان خوبید؟

تا حالا کسی بوده بی بی چک مدیکور استفدداده کرده و منفی شده ولی باردار بوده؟

من امروز روز سی و ششم دورمه قبلا دورم سی و دوروزه بود ولی سه ماه پیش کیست داشتم ال دی خوردم یک ماه، دوره پریودی بعدیم شد ۲۹روزه، الان ۳۶ روز گذشته نشدم، ند روز پیش دقیقا سه روز علائم پریودی داشتم با سرگیجه و سردرد و پادرد

دیروز که بیبی چک مدیکور زدم منفی شد 

تا حالا شده شماها بیبی چکتون منفی بشه ولی باردار باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

زن دایم دو ماه باردار بود  هم بی بی چک هم ازمایش منفی بود بعد امپول فشار زد  که بچه هم سقط شد بعد از امپول فشار دکتر گفت بیا سنو بگیرم  ازت توی سنو معلوم شد که بارداره  و بعد بچه سقط شد 

خدایا شکرت
شنبه عروسی دعدتیم دوس ندارم آزمایش بدم جاش رو دستم معلوم باشه هکه میگن تست بارداری دادی چی شد

خب بزار یکشنبه از بده ولی تو عروسی زیادخودتوخسته نکن اگ بازپری نشدی

من قبلا دوره ام تا۳۸روزم داشتم براهمین نرفتم از

برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین
خب امکان اشتباه توش وجود داره....برو آزمایش بارداری بده ک خیالت راحت بشه انشاالله همون بشه ک میخای

خدا کنه خیلی دوس دارم باردار باشم چون خیلی علائم داشتم و کل ماه اقدام بودیم مطمعن شده بودم که باردارم اصلا به دلم افتاده بود

شنبه عروسی دعدتیم دوس ندارم آزمایش بدم جاش رو دستم معلوم باشه هکه میگن تست بارداری دادی چی شد

وووو فامیلاتون چه دقتی میکنن به دست تو

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2706