2733
2734

۱۰۰۰ سکه طلا

ویلا با ساحل اختصاصی

سفر به دور دنیا در ۸۰روز

و هزاران جوایز نقدی دیگر 🤪

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
عزیزم من مامانم میگه  مهریه یه چیز الکیه   اگه ببینم شوهرت یه لحظه اذیتت میکنه   &nbs ...

گلم منم اعتقادم این رو سنگ وارامش اگه مرد خودش بخواد میده نه با اجبار وشکایت

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۰۰۰ سکه طلا ویلا با ساحل اختصاصی سفر به دور دنیا در ۸۰روز و هزاران جوایز نقدی دیگر 🤪

عزیزم واقعا چه شیرین😊😊

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
عزیزم به بقیه چه ربطی داره مهریت چقدره  ولی من خواستم تا این حد فضولی کنم و بگم ماشالا به مادر ...

قربونت بشم گلم   من دورشون میگردم  وقتی پدرشوهرم میاد خونمون  میرم بغلش میکنم  مثل بابای خودم لپاش رو بوس میکنم   بعضی وقتا ک از چیزی ناراحتم سرمو میزارم روی پاش و اونم مثل یه پدر مهربون ارومم میکنه    البته چون از بچگی میشناخت منو برا همین اینقدر صمیمی هستیم

2731
بیچاره خانوادش چطور راضی شدن خیلی سخته واسه پدر و مادر که شاهرگ بچش بشه مهریه😐 شوخیشم قشنگ نیست.. ...

عزیزم دیه اش پرداخت میشه نه خود شاهرگ 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
2740
عزیزم دیه اش پرداخت میشه نه خود شاهرگ 

اره عزیزم ولی خب حس خوبی نداره دیگه

خیلی بد و سخت و اذیت کننده‌ست به نظرم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
این حرف از کسی ک همچین امضایی داره بعیده..

چیش بعیده عزیزم؟!شما حرفات تناقض داره کاملا چندتاپست بالاتر میگی من میتونم با چرب زبونی کل اموال پدرشوهرمو بخورم و یه نوشابه هم روش بعدم میگی نه من چون دوسش دارم قربون صدقش میرم،ببخشیدا ولی خیلی حس بدی بهت پیدا کردم با حرفات اینم بدون دختر خوب پدرشوهرت باید خییلی آدم ساده لوحی باشه که هرکی بیشتر قربون صدقش رفت اموالشو بده به اون؟! حرفات خیلی بچه گانست و معلومه که زائیده ذهنه اجازه بده باور نکنم

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
دست مادر شوهر نیست احیانا😂😂😂 همچین چیز مهمی ام نیست بنظر من اگه خدای نکرده یه روزی لازم شد المثن ...

نه حس میکنم دست عمومه چون ی روز اومد خونمون گفت میخوام ببینمش بعد بچم بهانه میگرفت رفتم پیش بچه عمومم گفت گذاشتم سرجاش من دیگه دنبالش نگشتم تا پارسال ک فهمیدم گم و گور شده 

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
چیش بعیده عزیزم؟!شما حرفات تناقض داره کاملا چندتاپست بالاتر میگی من میتونم با چرب زبونی کل اموال پدر ...

هرجور راحتی گلم   من کسی رو مجبور به قبول کردن عقایدم نمیکنم

هرجور راحتی گلم   من کسی رو مجبور به قبول کردن عقایدم نمیکنم

عقاید...... شما خودت گفتی من باریا وچرب زبونی وموس موس پول پدرشوهرمو هاپولی میکنم........معنی تناقض میدونی یعنی چی؟استدالال حالیت میشه ؟؟یه جا به من گفتین به چیزایی که شما به دست اوردین ماها داریم مثلا حسودی میکنیم...منکه خودم درست متوجه نشدم الان شما به چیا دست یافته ای که مانیافته ایم......ولی من استقلال وعزتمو از هرچیزی باارزش تر میدونم

عقاید...... شما خودت گفتی من باریا وچرب زبونی وموس موس پول پدرشوهرمو هاپولی میکنم........معنی تناقض ...

من نگفتم با ریا و موس موس    گفتم با چرب زبونی   ک فک کنم بعضیاتون اشتباه متوجه شدین   من محبت از ته دل به پدرشوهرم میکنم       هرچه از دل برآید لاجرم بردل نشیند    اونم از من خوشش میاد و منو بیشتر از بقیه ی عروس هاش دوس داره   من بخاطر مال و ثروتش اینکارارو نمیکنم   من خودم توی خانواده ی مفرح بزرگ شدم و مال و منال برام مهم نیس   ولی توجهی ک پدرشوهرم بهم میکنه  برام با ارزشه

2706