2737
2734
عنوان

خسته شدم از شوهرم راهکار بدید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 45 پست
خوکاری کن جاریاتم ازتویادبگیرن باسیاست بروجلو .وقتی اومدی ازسرکار برودنبال شوهرت خونه ننش بروبیارش و ...

فرهنگش.ون. پایینه ی ذره بخوام لوس بازی دربیارم مسخرم میکنه و پیش همه میگه

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

[QUOTE=87162969]فرهنگش.ون. پایینه ی ذره بخوام لوس بازی دربیارم مسخرم میکنه و پیش هم.خوپیش اونا نکن توخلوتتون اینکاروبکن نه اینکه شورلوس بازیودربیاری مرحله اول باید نرم کنی شوهرتو

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از خودت شروع كن عزيزم بنظر من اين تنها راهشه شما شاغلي در امد داري واستقلال مالي اين بنظر من بزرگتر ...

دیروز داغ کردم هر چی تو دلم بود گفتم .بش گفتم تو و مادرت منو دقمرگ کردید داغونم کردید نابودم کردید رو مادرشم حساسه با اینکه میدونه مادرش رفتاراش درست نیست ولی شدیدا موضع میگیره وازش دفاع میکنه از دیروزم باهاش قهرم

بله شاغلم

با دوستاتون وقت بذارين و خيلي ب سلامت و دكتر رفتناتون حساسيت نشون بدين 

شما در وحله اول بايد ي خانوم پرقدرت باشين دقت كردين ك اقايون چقدر جذب خانوماي اينجوري ميشن؟چرا؟چون قدرت جذب اين خانوما فوق العاده بالاس 

عزيزم شما براي حفظ زندگيت بايد خودتو سرپا نگه داري ن تنها براي زندگيت بلكه براي خودتم 

با شوهرت كاملا عادي رفتار كن ولي تغيير كن بذار تغيراتتو ببينه باور كن وقتي اينجوري باشي روحيه خودتم بهتر ميشه 

2728
[QUOTE=87162969]فرهنگش.ون. پایینه ی ذره بخوام لوس بازی دربیارم مسخرم میکنه و پیش هم.خوپیش اونا نکن ت ...

سعی خودمو میکنم بنظرت امروز بهش پیشنهاد بدم ی مدت جدا زندگی کنیم خیلی خستم ازش

دیروز داغ کردم هر چی تو دلم بود گفتم .بش گفتم تو و مادرت منو دقمرگ کردید داغونم کردید نابودم کردید ر ...

بله معلومه ك واكنش نشون ميده چون مادرش براش مهمه شما اشتباه كردي عزيزم 

ارووووووووووم و با سياست ميتوني شرايطو ب نفع خودت تغيير بدي 

شوهرت انقد مادرش براش مهمه ك هر واكنشي رو در برابرش خيلي بزرگ و هضم نشدني ميدونه

كارايي ك بهتون گفتم انجام بده اول از همه بخاطر خودت و روحيت 

و بعدش براي زندگيت 

كارايي ك دلت ميخواد انجام بده كتاب بخون موسيقي گوش بده ب خودت احترام بذار برو بگرد با هميشه فرق كن بذار شوهرت متوجه شه ك همه چي مث قبل نيس

سعی خودمو میکنم بنظرت امروز بهش پیشنهاد بدم ی مدت جدا زندگی کنیم خیلی خستم ازش

گلم توکه بااینکارت بیشتراونوب مادرش نزدیک میکنی .راستی چرانمیری پیش ی دعانویس حتمازبون شوهرتوبسته

2740
گلم توکه بااینکارت بیشتراونوب مادرش نزدیک میکنی .راستی چرانمیری پیش ی دعانویس حتمازبون شوهرتوبسته

اعتقادی ندارم . نمیدونم خیلی دلم پربود الانم ی کم دلم خنکه که حرفامو گفتم 

اعتقادی ندارم . نمیدونم خیلی دلم پربود الانم ی کم دلم خنکه که حرفامو گفتم 

هه زندگی من بادعاکردن دونفرتوزندگیم ب هم ریخته بود که رفتم باطلش کردم ازاین روب اون روشد

2706