2726
عنوان

خسته شدم از شوهرم راهکار بدید لطفا

386 بازدید | 45 پست

از وقتی باهاش ازدواج کردم دقمرگ شدم.شدیدا دهن بینه مادرش هم شدیدا اهل دخالت .چنان منو از چشم شوهرم انداخته که همیشه به من بدبینه شرایط جسمیه وخیمی دارم واسترس برام سمه.خیلی دلم میخواد از زندگیم بره بیرون گاهی میگم بدون طلاق از ش جدا بشم جدا زندگی کنم ی مدت تا شرایط روحیم بهتر بشه.همدیگه رو قبول نداریم مامانشم هر چند وقت یکبار ی چیزی میگه رابطمون بدتر میشه

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه  مادرهمسرتون  ب خودشون اجازه دخالت میدن ؛  برای این ک  ؛ زندگی تون حریم و چارچوب نداره ....

همسرتونو  با محبت و تشویق و تایید  بکشید سمت خودتون ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

واقعا چیزی به ذهنم نمی رسه به عنوان راهکار چون متأسفانه فکرم اینه هرکی هر جور هست می مونه و نمیشه عوضش کرد 

امان از زن عاشقحتی گناهان و زشتی های معشوقش را هم می پرستد!در آن حدی که خود مرد هم نمی تواند جنایاتش را بدان گونه که زنی عاشق برایش تبرئه می کند ، تبرئه کند . . . !!
ازدواح تون بدون شناخت بود؟سنتی یا نه

سنتی .قیافه براش مهم بود من معمولی بودم وقتی فهمیدمخالفت کردم اما خودش گفت الان میفهمم اخلاق مهمه وخانواده اما بعدا همینو تو سرم کوبیدن که قیافت اله وبله

گلم این راهکاردست توعه ببین خوب گوش کن .انقدتوخونه بهش خوش بگذرون تا بیشترذوق ب خونه اومدنوداشته باشه تاخونه مادرش رفتن .اون بدخلقی کردنی تولبخندبزن ودلبری کن تایادش بره اصلابراچی میخواس الکی دعواراه بندازه اینطوری کم کم حرفای مامانش براش بی اهمیت میشه.ازش دوری نکن اینطوری بیشترب طرف ننش میره

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
ببخشید منظور از تایید چیه؟

وقتی کوچکترین حرکت مثبت ، حمایت ، محبت  رو می بینیم  با تشویق هامون  تاییدشون کنیم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
اینکه  مادرهمسرتون  ب خودشون اجازه دخالت میدن ؛  برای این ک  ؛ زندگی تون حریم و ...

فایده نداره این راهم رفتم.مادرش همه ی بچه هاشو تحت تسلط داره بد عروساشو میگه خودشو عزیز میکنه شوهر منم هم دهن لقه هم دهن بین

2706