2737
2739
عنوان

خسته شدم از شوهرم راهکار بدید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 45 پست
میدونوخالی نذارتاهرکاری دلش بخوادباشوهرت کنه گلم خواهرم زندگیتوحفظ کن .خدالعنت کنه ب همچین خونه خراب ...

هر روز خونه ننشه .اونم مدام میگه به زن رو ندید خرجش نکنید ......

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخداکه جواب میده گوش کن گلم منم زندگیمواینطوری حفظ کردم .وگرنه باسردی ودوری ونفرت زندگیتوخراب نکن

مثال بزن عزیزم برام جوری باهاش برخورد کردی??چون من شاغلم وقتایی که نیستم میره خوننه مادرش

هر روز خونه ننشه .اونم مدام میگه به زن رو ندید خرجش نکنید ......

خوچرا میزاری بره خونه ننش .باهربهانه ای بگوبیادخونتون وانقدبگین بخندین وعشوه بیا تا کم کم باحرف تو زندگیشوبگذرونه .مردامحتاج محبتن والحق که بچه رفتارهم هستن .انقدنادونی نکن که ننش ب ریش نداشتت بخنده خودتونشون بده

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
2728

بنظر من نرو بشين تو خونه خودت اينجوري هم مادر شوهرتو خوشحال ميكني ك ب هدفش رسيده هم حرفا و سوالاس اعصاب خوردن كن پشت سرت زياد ميشه ك مدام بايد توضيح بدي چرا و چي شده و...اي بدتر كلافت ميكنه ك برگردي و اينجوري شوهرت ميگه خودش رفت خودشم برگشت😏

خوچرا میزاری بره خونه ننش .باهربهانه ای بگوبیادخونتون وانقدبگین بخندین وعشوه بیا تا کم کم باحرف تو ز ...

شاغلم وقتایی که نیستم اونجاست اونم مدام از اینو اون میگه جاربامم ازش دلشون خونه.مهره مار داره این زن

عزيزم تو نميتوني وفتو امد شوهرتو كنترل كني اينكه ميگن چرا ميذاري بره بنظرم منطقي نيس اون بخواد بره تو مدام كنترلشم كني كار خودشو ميكنه و اتفاقا بدتر ميشه بنظرم بايد ي كار ديگه اي كني

2738
بنظر من نرو بشين تو خونه خودت اينجوري هم مادر شوهرتو خوشحال ميكني ك ب هدفش رسيده هم حرفا و سوالاس اع ...

آخه مریضم استرس برام سمه مشکوک به سرطانم تو نوبت نمونه برداری ام .حتی اگه بدخیم نباشه با استرس ممکنه تغییر ماهیت بده

شاغلم وقتایی که نیستم اونجاست اونم مدام از اینو اون میگه جاربامم ازش دلشون خونه.مهره مار داره این زن

خوکاری کن جاریاتم ازتویادبگیرن باسیاست بروجلو .وقتی اومدی ازسرکار برودنبال شوهرت خونه ننش بروبیارش و بگو اومدم باشوهرم خوش بگذرونیم و خودتو لوس کن 

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
آخه مریضم استرس برام سمه مشکوک به سرطانم تو نوبت نمونه برداری ام .حتی اگه بدخیم نباشه با استرس ممکنه ...

ماميدوارم مشكلي نداشته باشي و زودتر خوب بشي عزيزم 

اينو از خودت بپرس ك خودم مهمترم يا اين ادما؟جون من مگه برا اونا مهمه ك اونا با من اينكارو ميكنن؟گفتي شاغلي درسته؟

بنظر من نرو بشين تو خونه خودت اينجوري هم مادر شوهرتو خوشحال ميكني ك ب هدفش رسيده هم حرفا و سوالاس اع ...

آخه مریضم استرس برام سمه مشکوک به سرطانم تو نوبت نمونه برداری ام .حتی اگه بدخیم نباشه با استرس ممکنه تغییر ماهیت بده

عزيزم تو نميتوني وفتو امد شوهرتو كنترل كني اينكه ميگن چرا ميذاري بره بنظرم منطقي نيس اون بخواد بره ت ...

خب مشکل اینجاست نمیدونم چیکار کنم ازش خیلی خستم ده روزم نبینمش دلم براش تنگ نمیشه کمبودشو از هیچ لحاظی حس نمیکنم

آخه مریضم استرس برام سمه مشکوک به سرطانم تو نوبت نمونه برداری ام .حتی اگه بدخیم نباشه با استرس ممکنه ...

از خودت شروع كن عزيزم بنظر من اين تنها راهشه

شما شاغلي در امد داري واستقلال مالي اين بنظر من بزرگترين نقطه قوت شماست...گفتي ك شوهرت قيافه براش مهمه شما بايد ب خودت اهميت بدي يعني با هميشه يخورده فرق داشته باشي بايد نظرشو جلب تغييرت كني ك كنجكاو شه 

بنظرم ب خودت بيشتر از هروقت ديگه اي احترام بذار 

شما داري ميگي استرس برا سمه خب چرا بايد بخاطر كسايي ك مراعات حال شمارو نميكنن انقد خودتو عذاب بدي؟

برو پياده روي برو باشگاه برو ارايشگاه هميشه مرتب باش با توجه ب شرايطتون غذاهاي سالم بخورين براي خودتون خريد كنيد حتي اگه شده يك بار ك شوهرتونم ببينه ك شما براي خودتون احترام قائل هستين انگار شوهرتون ظاهر براش خيلي مهمه شما بايد اينو ب عنوان ي اهرم فشار درنظر بگيريد 

اوايل ك اين كارو ميكنين سعي كنيد زياد سمتش نريد بذارين اون مشتاق باشه براي اومدن پيشتون شما بايد همسرتو با سياست بكشونين طرف خودتون بعد با همون سياست كم كم مشكلاتتونو بگين مطمئن باشين ك وقتي تحت تاثير شما قرار بگيره خيلي راحت كارتونو پيش ميبرين ولي هرچقد استرس و كلافگي و حالت اشفته داشته باشين بدتر  فاصله ميگيره