2733
2734
عنوان

اسم اون برنامه ک شماره طرف رو میزنی اسمش رومیگه کسی میدونه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همچین برنامه ای هست؟ شوهرتون طلبه س؟ 

چ ربطی ب طلبه بودنش داره؟؟

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2731

نامبر بوک خیلی چیز خوبیه اما فقط هر کسی اسم طرف تو گوشیش ذخیره کرده میاره یعنی دقیق بهت نمیگه این خط بنام کیه شاید یکی اسمشو سیو کرده خر بعد برای شما هم همینو میاد

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
بعلهه

یا خدا طلبه هام مزاحم دارن 🤐🤐

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738

نمبربوک من دارمش

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

نه فیل تر نیست .من هروقت شماره ی ناشناس زنگ میزنه ..

سریع میدم دوستم میزنه اسمشو بهم میگه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706