2737
2734
عنوان

اسم اون برنامه ک شماره طرف رو میزنی اسمش رومیگه کسی میدونه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 49 پست
نه فیل تر نیست .من هروقت شماره ی ناشناس زنگ میزنه .. سریع میدم دوستم میزنه اسمشو بهم میگه

چ جاالب 

اسمش چیه آپه؟

1.بعضی پستام شوخیه 2.هرچه میخواهید فقط از پروردگار بخواهید
تا دلت بخواد مخصوصا درسخوناشون واسه اینکه بی ابرو شن

خدا لعنت کنه آدمای هرزه رو به هیشکی رحم نمیکنن

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ف. ی. ل. ت. ر نیست و همچنان فعالیتش ادامه داره و خیلی برنامه‌خوبیه

گفتی اسمش چی؟نامبر بوک؟؟

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2728
چ جاالب  اسمش چیه آپه؟

نامبر بوک...

یکی دیگم هست ترو کالر..از گوگل پلی یا بازارمیشه دانلودکرد

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
چ ربطی ب طلبه بودنش داره؟؟

از خودشون پرسیدم عزیزم خودشم جواب داد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2740
طلبه چ ربطی داره؟😕😕😕 بله هست بنامtrue caller

واسم سوال شد چون تا حالا ندیده بودم کسی مزاحم آخوند یا طلبه شه . خودشونم جواب دادن بقیه نمیدونم چرا عجیبه این سوال براشون !!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زدم اسم نداره دوتا حرفه فقط

اها ندونم پس 🙁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
واسم سوال شد چون تا حالا ندیده بودم کسی مزاحم آخوند یا طلبه شه . خودشونم جواب دادن بقیه نمیدونم چرا ...

نه اخه بدون هیچ حر

فی. یهو گفتی طلبن ماهم شوکه شدیم. 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
مرسی واقعا کدومش بهتره ؟

هر دو خوبه عزیزم...

دوست من نامبر بوک داره

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
واسم سوال شد چون تا حالا ندیده بودم کسی مزاحم آخوند یا طلبه شه . خودشونم جواب دادن بقیه نمیدونم چرا ...

اهاااااا من نمیدونستم مزاحم شوهرشون ک طلبه س شدن 

منظور بدی از سوالم نداشتم 

حالا واسه منم سوال شد😐

2706