2737
2734
عنوان

من‌با این ترک شکم چیکار کنم 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 6481 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اونقدر شرایطم بد بود که نگو اما چون میدونستم میگذره وفقط یکی دوبار توی زندگی اتفاق می افته سعی می ...

خوشبحالتون، بیین من کلا خیلی زن قوی ای بودم تو زندگیم همیشه، ولی تو بارداری واقعا حسرت کسایی رو میخورم که میتونن لذت ببرن از اوضاع😨 تازه الان داره نزدیک اخراش میشه همش دلشوره دارم که دارم جدی جدی بچه داره میشم، یه ترسی تو دلم افتاده، میگم خاک بر سرم چیکار کردم با زندگیم حالا چطوری جمع و جور کنم زندگیو ازین ببعد🙄کلا 

Shake it! shake it!
2731

من ۲۳ سالمه ویه پسر سه ساله دارم سه سال پیش با زایمان سزارین به دنیا اومده که هم جای بخیه دارم هم ترک اما اوایل زایمان ترکها سرخ یا نسبتا تیره هستن که تقریبا بعد یه سال یا چند ماه میشه گفت کلا سفید میشن و جای نگرانی نیس فقط اون قسمت از پوست که در دوران بارداری کش اومدن و با عث چاقی شده بودن بعد زایمان هم چنان میمونن ویه شکلی شبیه پف شدن پوست به خود میگیره و جالب ایجاست که وقتی ترک های شکم خارش بگیره خاروندن چیزی از حس خارشش کم نمیکنه انگار حسّیات اون ترکها کم شده