2737
2734
عنوان

من‌با این ترک شکم چیکار کنم 😢😢😢

6477 بازدید | 65 پست

کل اعتماد ب نفسمو از دست دادم تو بارداری تاالان ۱۴ ،۱۵ کیلو اضافه کردم ۳۶ هفته ام ۲ هفته ام مونده بدنم کل ترک خورده پهلوم شکمم رون پاهام 😢😢😢دوماه بعد زایمانم عروسی دادشمه من چیکار کنم اخه مردن بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بعضیها پوستشون ترک میخوره هرکاری هم کنن فایده نداره، حالا شما دوماه بعد زایمان میخاید شکم و رونهاتون رو بندازید بیرون؟ لباسی انتخاب کنید که این قسمتاش پوشیده باشه بارداریه دیگه سخت نگیر

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

دورازجون کارخاصی نمیشه کردمنم همونطورم لاغربودم توبارداری اولم تا20کیلواضافه کردم تودومی 16کیلو الان دوباره لاغرشدم شکمم عینه چی شده. حالم  ازش بهم میخوره😔😔😔😔😔

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
من تازه اول راهم 12 کیلو اضاف کردم و از نظر قیافه داغوووووون شدم هر کی میبینمت اولین کلمه ای که میگه ...

حالا بعد زایمازایمان رو ندیدی که چقدرررررر خسته تری من مهرماه زایمان کردم ولی هنوز خسته ام .....

بعد زایمان ادم یه اوضاع داغون داره که به بارداری میگی پادشاهی....

من تازه اول راهم 12 کیلو اضاف کردم و از نظر قیافه داغوووووون شدم هر کی میبینمت اولین کلمه ای که میگه ...

ن من صورتم خیلی خوشگل تر شده صورتم عالیه ولی چاق شدنمو بدن ترک خورده رو مخمه

2706