2737
2734
عنوان

خانوما شما روزی چن بار ب همسرتون زنگ میزنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل نانزدی خیلی رومانتیک بودم و خیلی بهش علاقه نشون میدادم دیدم عین سیب زمینی برخورد میکنه میگه هی ...

چند وقته با همین ؟؟ 

ما هم همینجوری بودیم نامزدم حتی میگفت دوست داشتنم معنی نداره ولی کم کم از بس بهش گیر دادم غر زدم و حرف دلمو بهش زدم الان خیلی عوض شده البته پشیمونم ک باهاش دعوا میکردم ولی شما از راه حرف دل وارد شو هیچوقت نزار حرفی تو دلت بمونه درباره رابطه خودتون 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
چند وقته با همین ؟؟  ما هم همینجوری بودیم نامزدم حتی میگفت دوست داشتنم معنی نداره ولی کم کم از ...

دوسال و نیم نامزد بودیم

8ماهه ازدواج کردیم

دیگه منم شدم مث خودش اوایل که گیر میدادم دعوامون میشد الان کاریش ندارم دعوامون نمیشه فقط خودم روحم مریض شده

حرف روانشناسم شدنی میگه من دیونه نیستم

کاش کاش قبل ازدواج یه دوره ادم باهم اشنا بشه

اخه طرف ما نامزدی دیگه عقد میکنن شهرستان طلاق سخته

هرگاه امتداد نگاهت به حرام نرسید شهیدی
2731
دوسال و نیم نامزد بودیم 8ماهه ازدواج کردیم دیگه منم شدم مث خودش اوایل که گیر میدادم دعوامون میشد ا ...

ما هم تقریبا سه سال همیشه دعوا داشتیم سر همین چیزا دیگه بعدش بهتر شد جفتمون خودمون ب نظر طرف مقابل نزدیک کردیم من خیلی پرتوقع بودم توقعم از لحاظ محبت کم کردم اونم بخاطر من خیلی بهتر شد 

اصلا سعی میکرد یکمی تغییر کنه؟؟ یا همیشه حق ب جانب حرف میزنه؟؟ 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
2740
ما هم تقریبا سه سال همیشه دعوا داشتیم سر همین چیزا دیگه بعدش بهتر شد جفتمون خودمون ب نظر طرف مقابل ن ...

تو که میگی فکر میکنم حرفای دل منو میزنی 

شوهرتو تلاش کرد ولی شوهر من تنبله براش مهم نیست کلابه خاطر من کاری بکنه خیلی سرد شدم نسبت بهش 

با ااینکه دوسش دارم 

دلم میخواد فرار کنم

من محبت میخوام عشق 

زندگیم الان شبیه زن و مردای میانساله 

خیلی خیلی مشکلات داریم که گفتحش فقط حال آدمو میگیره

ان شالله همه باهم باعشق زندگی کنن بدون یه ذره حسرت و کمبود

هرگاه امتداد نگاهت به حرام نرسید شهیدی
جدی چیا میگین؟؟ ما هنوز ازدواج نکردیم بازم حرفی نداریم 

ببین وقتی فکر مشترک داشته باشید حرف زیاد میشه،! 

اولا زن باید از رویاهاش بگه و روی نقاط قوت مردش توی این رویا ها مانور بده! بعد همش باید از مزایای زیر یه سقف رفتن بگه ک مرد موتورش گرم بشه بساط عروسی رو زود جور کنه! انتقادات و نقطه نظراتشو تو قالب اتفاقات رومره بگه تا هم اون اقا نظرشو بگه هم بدونه شما چطوری هستید بعد همین طوری شناخت حاصل میشه! حرفهاشو عملشو میذاری کنار هم ب صداقتش پی میبری! 

چیزای خنده دار و مورد علاقشم باید یاد بگیری و در موردش صحبت کنی و حتی اگر دوست نداری با عشق گوش کنی! 

اینطوری مرد میاد همه چی رو برات تعریف میکنه! 

من گاهی همسرم اینقدر حرف میزنه کلافه میشم اما خوشحالم ک انرژیش برای منه!