2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو سن کم عاشق شدی وابسته شدی بهش الانم پشیمونی ولی چون دوسش داری موندی؟؟؟

نه از انتخاب اون پشیمون نیستم 

ازین پشیمونم که چرا چشمامو قبل اینکه وابسته شیم باز نکردم

همون 15 سالگی 

حالام ک خواست خدا این بوده راضی ام خیلی ام دوسش دارم اما خانوادش...

2728
خوشبحالت که به عشقت رسیدی همین ومیتونم بگم،،،واگه باهاش مشکلی نداری هیچوقت بخاطرخانواده هاکنارش نزار ...

هیچوقت همچین کاری نمیکنم

هنوز نرسیدیم بابام نمیذاره هی بهونه میاره عقد و عقب میندازه 

از خدا میخوام همه ی عاشقارو بهم برسونه هرچند ب دعای گربه سیاه بارون نمیاد اما همیشه ارزوم اینه هیچ دوتا عاشقی تو حسرت هم نمونن

من دو تا دختر دارم همش میترسم خدایی نکرده تو سن بلوغشون اینجوری احساسی تصمیم بگیرن،،متاسفانه همیشه پ ...

متاسفانه جامعه داره ب همین سمت پیش میره جلوشم نمیشه گرفت

با محدودیت مخالفم چون ادم و حریص تر میکنه اما نظارت صمیمانه داشته باشین حتما

تاکید میکنم صمیمانه

2740
واقعا نميتوني يه انتخاب بهتر بكني

نه کمه مگه 7 سال عاشقی؟

بعدم بین خودشو خانوادش یک دنیا فاصلس خیلی عوض شده 

بعدم خانوادش ک انتخاب خودش نبودن

البته اوناهم داییم و خانوادش هستن و برام محترمن اما اونی نیستن ک باید میبودن و اینم مقصرش خودمم بچگی کردم 

من نمیتونم نظر خاصی بدم چون اون پسر هم حق داره و عمرشو برات گذاشته تا الان و وابستت شده  اما ف ...

درست میگی 

ممنون از نظر دلسوزانت

همینکارو میکنم الان در تلاشم ک دلش نرم بشه نسبت ب نامزدم

میدونی بابام خیلی عاشق مامان خدابیامرزم بود از خانواده مامانمم خیلی ضربه خورد ب غیر از تفاوتای فرهنگی و مالی و اینچیزا بیشتر دلش نمیخواد ب اونا نزدیک شیم دوباره

همين خيلييييي مهمه عزيزم بخدا  باور كن من رابطم با خانواده همسرم خيلي خوبه  ولي رابطم با ...

وای متاسفم امیدوارم رابطتون خوب بشه باهم

حتما خیلی خوش قلبین که با وجود اختلاف با همسرتون رابطتون با خانوادش خوبه ،بخاطر خوش قلبیتون خدا همراهتون باشه همیشه  

استارتر حرفات حس خوبی به آدم میده به نظر میاد ساده و بی ریایی  ساده به معنای عدم غرور منظورمه ...

مرسی عزیزم لطف داری

یک دنیا ممنون خانومی حتما دعات میکنم امیدوارم روزی بشه که هیچ ارزویی نداشته باشی همش براورده شده باشه  

2706